Witamy w przestrzeni Naturalnego Centrum Zdrowia

Wybierz interesujący Cię temat i kliknij w ikonę, która przekieruje Cię do opisu

terapeuci i osoby prowadzące zajecia

TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ STAŁYCH

PONIEDZIAŁEK
WTOREK

18.00-21.00

MINDFULNESS - Kurs redukcji stresu

-Prowadzi A.Guzicka

ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK, SOBOTA i NIEDZIELA

PRZEGLĄD OFERTY

Diagnostyka

Stan zdrowia człowieka zależy od procesów dziejących się jednocześnie w kilku przestrzeniach życia. Na podstawowym poziomie rozumienia są to trzy przestrzenie:

  • ludzki organizm jako ciało fizyczne
  • generowane przez organizm  myśli i odczucia
  • środowisko w którym nasz organizm jest „zanurzony”

   

Każda z tych przestrzeni, wymaga użycia innych narzędzi diagnostycznych.

Terapie

Metod terapii jest bardzo dużo. W naszym ośrodku oferujemy ich ponad 35. Prowadzone są zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe. Są one stosowane przez różnych terapeutów. Doboru najlepszej formy terapii możesz dokonać zarówno wybierając odpowiadającego Ci terapeutę, jak i poszukać rezonującej z Tobą metody.

Harmonia

Zharmonizowana energia naszych ciał i umysłu, jest bardzo istotnym elementem ogólnej kondycji zdrowotnej. Dbałość o równowagę emocjonalną, psychiczną i fizyczną, przynosi również wymierne efekty podczas osiągania wyznaczonych celów życiowych.

Relaks

Można przeznaczyć wiele czasu i środków finansowych na terapie indywidualne, grupowe i okazjonalne wyjazdy do sanatoriów czy na 1-2 tygodniowe wakacje. A mimo to, zdarza się, że zły stan zdrowia i samopoczucie pozostają prawie bez zmian. Jest to znak, że dobrze jest zadbać o systematyczny relaks dla ciała i umysłu. Że powinno się ograniczyć aktywność wymagającą dużo wysiłku fizycznego i umysłowego, aby dać sobie przestrzeń na regularną regenerację.

Relacje

Nasze życie oparte jest na relacjach. W domu, pracy czy miejscach publicznych, wszędzie wchodzimy w relacje z ludźmi, naturą czy infrastrukturą techniczną. To, czy doświadczamy negatywnych, czy też pozytywnych dla nas wrażeń z codziennego życia, w dużej mierze zależy od charakteru i jakości naszych relacji. Proponujemy Państwu szereg zajęć grupowych oraz metod indywidualnej pracy nad poprawą osobistych relacji z otoczeniem. Rodziną, znajomymi i społeczeństwem, w którym żyjemy.

Świadomość

Świadomość jest jednym z gwarantów życia. Bez świadomości, nie wiedzieli byśmy nawet, że istniejemy. To ona decyduje o kształcie, formie i esencji naszych codziennych doświadczeń. Istoty świadome, zawsze wiodły odmienne życie od tego, które było udziałem pozostałych mieszkańców naszej wspaniałej planety. Świadomość otwiera wszystkie drzwi. Również te do dobrego stanu zdrowia.

Kursy

Zapraszamy terapeutów i lekarzy oraz tych, którzy dopiero wchodzą na drogę świadczenia pomocy w odzyskiwaniu dobrego stanu zdrowia. To czy pragniesz robić to dla siebie, najbliższej rodziny, czy postanawiasz zostać terapeutą, nie ma znaczenia. Skoro masz taką potrzebę, możemy pomóc Ci ją zaspokoić i zdobyć wiedzę umożliwiającą bezpieczny start. Oferujemy również szkolenia dla osób pragnących wzbogacić posiadany warsztat i umiejętności.

Wiedza

Współczesne media zdominowane są przez informacje, które jak rwąca rzeka przemykają przed naszymi oczami, aby zniknąć w dżungli toczącego się życia, zanim zdołamy zweryfikować ich treść. Ponieważ stan zdrowia jest bezpośrednio połączony ze stanem wiedzy, stworzyliśmy stałe miejsce publikacji informacji, które w naszym odczuciu mogą pomóc zarówno w powrocie do dobrego stanu zdrowia, jak i utrzymać go. W blogu „Świadome Zdrowie”, znajdą Państwo refleksje i opisy na różne tematy. Natomiast „Znaleźliśmy to dla Was”, zawiera informacje o ciekawych miejscach, linki do wartościowych stron i publikacji oraz materiały video.

Wydarzenia

Każdego dnia, w przestrzeni Naturalnego Centrum Zdrowia, dzieje się coś ciekawego. Każdego tygodnia przybywa nowych tematów prowadzonych wykładów, warsztatów i kursów. Poza stałymi zajęciami, każdego roku są u nas organizowane zajęcia prowadzone przez renomowanych szkoleniowców, trenerów i terapeutów. Zapowiedzi wszystkich tych zajęć, wraz ze szczegółowymi opisami, można znaleźć na stronie Wydarzeni. Pogrupowane wg tematyki kalendarze wydarzeń, dostępne są również bezpośrednio z widocznych obok 7 linków.

Akademia Dźwięku

Warszawski Oddział Akademii Dźwięku Barbry Angel

Od 2015r. Warszawski Oddział Akademii Dźwięku Barbry Angel (dawniej Barbary Romanowskiej), ma swoją siedzibę i miejsce prowadzenia kursów, w Naturalnym Centrum Zdrowia. Oferujemy oryginalne kursy Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej 1+2 stopnia oraz 5 Modułów doszkalających, przeznaczonych dla absolwentów Akademii.

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00