terapie

Trzy filary  procesu skutecznej terapii to precyzyjna diagnostyka, dobór odpowiedniej metody oraz dobra współpraca z  terapeutą.

TERAPIE INDYWIDUALNE

DIAGNOSTYKA

Podstawą do rozpoczęcia skutecznej terapii, jest postawienie właściwej diagnozy. Dlatego, oferujemy możliwość określenia przyczyn na poziomie fizycznym i emocjonalnym. To daje holistyczny obraz przyczyn dolegliwości.

METODY TERAPII

Każdy człowiek jest inny. Aby nasi klienci mogli dobrać do siebie odpowiednią i skuteczną terapię, oferujemy ponad 20 rodzajów metod, którymi posługują się nasi terapeuci. To gwarantuje naprawdę holistyczne podejście terapeutyczne.

TERAPEUCI

W Naturalnym Centrum Zdrowia, stale przyjmuje kilkunastu terapeutów, posługujących się różnymi metodami terapii. Dodatkowo, współpracujemy z terapeutami uzupełniającymi naszą ofertę o unikatowe metody terapii.

TERAPIE GRUPOWE

Są sytuacje, kiedy niezależnie od terapii indywidualnej, dobrze jest wspomóc się udziałem w systematycznie, cyklicznie odbywających się zajęciach prowadzonych w małych grupach. Zajęcia ruchowe typu Joga, Czikung, Tajczi, TRE łączą rozwój wewnętrzny z utrzymywaniem lub odzyskiwaniem dobrej formy i kondycji ciała. 

Zajęcia ruchowe - stała oferta

kliknij odpowiednie pole z nazwą

Muzyka dla zdrowia

kliknij pole z nazwą

Bywa, że  do osiągnięcia pełni zdrowia, potrzeba innego podejścia do terapii…

Są zajęcia prowadzące do uporządkowania relacji z rodziną i innymi osobami z naszego, najbliższego otoczenia. Należą do nich Ustawienia Systemowe wg Bertha Hellingera. Aby zyskać umiejętność szybkiego relaksu i rozpuszczania natłoku myśli, można skorzystać z różnych grup medytacyjnych. Osoby dobrze reagujące na muzykę i dźwięki, z pewnością doświadczą głębokiego relaksu i wyciszenia na Koncertach Muzyki dla Zdrowia, odbywających się we wtorki i czwartki. Oferujemy również liczne warsztaty rozwoju osobistego, które sprawiają, że możemy oczyścić umysł z niekorzystnych dla nas wzorców reagowania i zachowań, a to prowadzi do wzmocnienia psychiki, uzyskania stanu dobrego samopoczucia i odbudowy siły oraz sprawności fizycznej całego organizmu.

Rozwój osobisty - stała oferta

kliknij odpowiednie pole z nazwą

Kalendarz wydarzeń

kliknij przycisk i zobacz opisy nadchodzących wydarzeń

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00