lista wszystkich osób

wybierz interesującą Cię grupę

terapeuci
Dorota Jarymowicz
Dorota Jarymowicz

terapeutka, wykładowca

Terapeutka z ponad 30-letnią praktyką. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Po krótkiej praktyce w szpitalu klinicznym AM na ul. Działdowskiej, postanowiła poświęcić się leczeniu niekonwencjonalnymi metodami widząc w nich wspaniałe uzupełnienie dla medycyny akademickiej.

Stosowane metody

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Po krótkiej praktyce w szpitalu klinicznym AM na ul. Działdowskiej, postanowiła poświęcić się leczeniu niekonwencjonalnymi metodami widząc w nich wspaniałe uzupełnienie dla medycyny akademickiej. Swój kontakt z nową grupą terapii rozpoczęła od pełnego, kilkustopniowego kursu z zakresu homeopatii, który zorganizował Wydział Farmaceutyczny AM w Warszawie i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji. Po kilku latach stosowania homeopatii, sięgnęła po nowe narzędzie – Chirurgię Fantomową, nazywaną później Chirurgią Kwantową. Po ukończeniu Akademii Medycznej w Warszawie i krótkim okresie pracy w szpitalu AM na ul.Działdowskiej, podjęła decyzję o odejściu z państwowej służby zdrowia i zdecydowała się na wdrożenie do swojej praktyki, alternatywnych metod leczenia. Rozpoczęła od własnej córki, która była uczulona na prawie wszystkie dostępne antybiotyki, sulfonamidy i aspirynę. Dziecko było w wieku przedszkolnym i musiała zdecydować się na jakiś rodzaj pomocy, kiedy przychodził okres jesiennych przeziębień i grypy. Pierwszym wyborem była homeopatia. Po kilkustopniowym szkoleniu, zorganizowanym przez Wydział Farmaceutyczny AM w Warszawie i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji, zaczęła ją stosować z bardzo dobrym skutkiem.

W 2000 roku, kiedy poczuła potrzebę poszerzenia swoich możliwości, rozpoczęła naukę w Instytucie Badań Fantomowych w Szczecinie, która trwała kilka lat i pozwoliła na zdobycie umiejętności przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny informacyjnej – tzw. operacji fantomowych, obecnie często nazywanych chirurgią kwantową. Z biegiem czasu, nabyte umiejętności poszerzyła o szereg własnych technik, tworząc w ten sposób zbiór technik, który nazwała Kwantową Regeneracją Ciała.

Na tym nie poprzestała i po kolejnych kilku latach zainteresowała się emocjonalnymi przyczynami powstania choroby, zgłębiając Totalną Biologię i Recall Healing, wykładane przez Gilberta Renaud z Kanady, Marie-Ginette Rheault oraz dr. Gerarda Athiasa z Francji.

Stosując Kwantową Regenerację Ciała oraz szybko i skutecznie ustalając Emocjonalne Przyczyny Choroby, pomogła wielu pacjentom. Do stanów chorobowych, w których odnosi największe sukcesy mozna zaliczyć: schorzenia kręgosłupa, zaburzenia pracy układu pokarmowego, zaburzenia pracy gruczołów wydzielania wewnętrznego (np. tarczyca, nadnercza, trzustka), niektóre postacie bezpłodności u kobiet.

Dyplomy i certyfikaty
 • Studia medyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej, ukończone w 1987r.
 • Pełny, wielostopniowy kurs homeopatii, zorganizowany przez Wydział Farmaceutyczny AM i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji. 1991r.
 • Kilkuletnie szkolenie z zakresu Chirurgii Fantomowej w Instytucie Chirurgii Fantomowej w Szczecinie 1999-2004r.
 • Uzyskanie certyfikatu i tytułu Instruktora Chirurgii Fantomowej 2002r.
 • Totalna Biologia / Recall Healing kursy prowadzone przez dr. Gilberta Renaud i Marie -Ginette Rheault (Totalna Biologia – poziom I, II i III) 2011-2013r.
 • Biologia i znaczenie choroby stopień I, II, III, IV, V, kurs dr. Gerarda Athiasa 2012-2014
 • Symbolika w Biologii kurs dr. Gilberta Renaud 2012
 • Komunikacja Intuicyjna, kurs dr. Gerarda Athiasa 2011
 • Podstawy Terapii Energetycznych i Radiestezji, kurs Jakuba Zemły 2010
 • Masaż Dotyk Motyla, kurs Marty Targońskiej 2014
 • Polarity, kurs Richarda C. Overly 2015
 • Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, pełen kurs
Mariusz Jarymowicz

terapeuta, wykładowca

Terapeuta z ponad 20-letnią praktyką, chirurg fantomowy, muzykoterapeuta. Autor wielu artykułów poświęconych zdrowiu i rozwojowi osobistemu. Od 2014 roku w ramach współpracy z Akademią Dźwięku Barbary Romanowskiej, uczy Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej na kursach organizowanych w Warszawskim Ośrodku Akademii. 

Stosowane metody

Terapeuta z ponad 20-letnią praktyką, chirurg fantomowy, muzykoterapeuta. Autor wielu artykułów poświęconych zdrowiu i rozwojowi osobistemu. Od 2014 roku w ramach współpracy z Akademią Dźwięku Barbary Romanowskiej, uczy Muzykoterapii Dogłębnej Komórkową na kursach organizowanych w Warszawskim Ośrodku Akademii. Eksperymentuje ze słowem i dźwiękiem jako formami terapii, łącząc współczesną wiedzę z zakresu psychofizjologii, muzyki oraz związku formy słowa pisanego ze stanem emocjonalnym i fizycznym człowieka z informacjami pochodzącymi, z pradawnych tradycji różnych kultur. Aby osiągnąć cel terapeutyczny, zwykle stosuje łącznie kilka metod, komponując z nich najodpowiedniejszą dla danego pacjenta terapię. Na przestrzeni 20 lat pomógł wielu osobom z różnymi dolegliwościami natury fizycznej i emocjonalnej.

Najczęstsze przypadki, którymi się zajmuje to schorzenia kręgosłupa, zaburzenia ze strony układu pokarmowego, zaburzenia snu i stany obniżonego nastroju, zaburzenia pracy gruczołów wydzielania wewnętrznego, narządów rodnych i układu wydalniczego. Prowadzi również sesje coachingowe, pomagające pokonać powtarzające się problemy natury relacji osobistych w pracy i w domu oraz wspomagające odnalezienie sensu życia, poczucia własnej wartości czy osiągania celów osobistych i zawodowych.

Na ścieżkę naturoterapeuty wkroczył po przekonaniu się, że nie zawsze medycyna oferowana przez system lecznictwa daje porządane efekty. Dzięki zastosowaniu chirurgii fantomowej pokonał poważną dolegliwością kręgosłupa, której nie mógł wyleczyć w ramach systemowej służby zdrowia. To pchnęło go do głębszego zainteresowania się tym, jak funkcjonuje człowiek jako całość oraz co można zrobić, aby naprawić i zregenerować to, co przez medycynę akademicką zostało uznane za nieodwracalnie zniszczone i niemożliwe do wyleczenia.

Po „cudownym” uzdrowieniu przez naturoterapeutkę z Warszawy oraz po zmianie trybu życia, zdecydował się na rozpoczęcie długotrwałej nauki w Instytucie Badań Fantomowych w Szczecinie, gdzie przez kilka kolejnych lat poznawał tajniki Chirurgii Fantomowej, obecnie zaliczanej do tzw. medycyny informacyjnej / kwantowej. Pod koniec tego okresu uczęszczał również do Akademii Słowa Uniwersalnego, gdzie została mu zaszczepiona idea innego spojrzenia na litery, słowa i frazy, którymi na co dzień opisujemy nasze życie. Od tego momentu, rozwija umiejętność analizy słowa mówionego i pisanego w kontekście natury zachowań i zdrowia człowieka. W marcu 2013 roku, ukończył kurs Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej w Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej i od tego momentu, Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa na stałe zagościła w jego codziennej praktyce z pacjentami. Zdobyte wcześniej doświadczenie w zakresie komponowania własnych utworów muzycznych do słów pisanych przez siebie tekstów, sprawiło, że z pełną swobodą połączył wiedzę z zakresu muzykoterapii oraz psychosomatyki z dawną praktyką muzyczną, aby prowadzić co tygodniowe, grupowe 1-godzinne sesje-koncerty dające głęboki relaks i uruchamiające procesy regeneracji ciała i psychiki.

Dyplomy i certyfikaty

 • Kilkuletnie szkolenie z zakresu Chirurgii Fantomowej w Instytucie Chirurgii Fantomowej w Szczecinie 1999-2004r.
 • Licencja Instruktora Chirurgii Fantomowej (Instytut Badań Fantomowych w Szczecinie)
 • Czterostopniowy kurs Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej B.Romanowskiej
 • Kurs „Symbolika w Biologii” , dr. Geararda Athiasa
 • Kurs „Komunikacja Intuicyjna”, dr. Gerarda Athiasa
 • Kurs „Podstawy Terapii Energetycznych i Radiestezji”, Jakuba Zemły
 • Kurs Polarity, Richarda C. Overly
 • Podstawy Terapii Energetycznych i Radiestezji, kurs Jakuba Zemły
 • Kurs Access Bars
Arkadiusz Bardczak

terapeuta

Stosuje technikę Bowena®. Odbył i nadal uczestniczy w wielu seminariach i szkoleniach, Totalnej Biologii i Recall Healing, The Journey, LFT.

Stosowane metody

Już w czasach szkolnych interesował się zdrowiem, holistycznym podejściem do organizmu, rozwojem duchowym. Uczestniczył w kursie metody Silvy, testował na sobie różne sposoby zdrowego odżywiania się. Po studiach podjął biurową pracę, jednak po pewnym czasie zrozumiał, że chce zajmować się poprawą zdrowia i jakości życia nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Odbył i nadal uczestniczy w wielu seminariach i szkoleniach, między innymi z zakresu Totalnej Biologii i Recall Healing, The Journey, LFT. Od kilku lat wykonuje sesje terapeutyczne Techniką Bowena.

 • Certyfikowany terapeuta Techniki Bowena
 • Kurs Totalnej Biologii
 • Kurs Recall Healing
 • Kurs De Journey
 • Kurs LFT
Halina Baska

terapeutka metody Yumeiho

Terapeutka z ponad 28-letnią praktyką. Od połowy lat 90-tych, stosuje wyłącznie metodę Yumeiho®. Przyjmuje dzieci i dorosłych. Pacjentem może być każdy w wieku od czterech lat wzwyż. Przyjmuje osoby pragnące skorygować wady postawy, z bólami od kręgosłupa, bólami stawów, kontuzjowane w sporcie i po wypadkach. Pomaga kobietom pragnącym zajść w ciążę i przy bólach miesiączkowych.

Stosowane metody

Terapeutka z ponad 28-letnią praktyką. Od połowy lat 90-tych, stosuje wyłącznie metodę Yumeiho®. Przyjmuje dzieci i dorosłych. Pacjentem może być każdy w wieku od czterech lat wzwyż. Przez cały czas swej kariery terapeuty posługującego się metodą Yumeiho®, ściśle współpracuje z Maciejem Dłuskim jedynym, oficjalnym nauczycielem i reprezentantem Yumeiho® na terenie Polski. Metodę stosuje od 1992r. i jest jedną z najbardziej doświadczonych terapeutek. Od 1994r. posiada III stopień, (ze specjalnym wyróżnieniem) wtajemniczenia tej metody.

Pani Halina jest osobą, która powołanie do pomocy innym ludziom za pomocą naturalnych metod wyniosła z rodzinnego środowiska. Wzrastała wśród osób na co dzień stosujących praktyki naturalnego ruchu, zioła i terapie przez zdrowe odżywianie.

Przyjmuje osoby pragnące skorygować wady postawy, z bólami od kręgosłupa, bólami stawów, RZS, reumatyzmem, osoby kontuzjowane podczas uprawiania sportu lub w wypadkach, z chronicznymi bólami głowy, w stanach chronicznego przemęczenia. Koryguje pozycję miednicy i stawów biodrowych. Pomaga kobieto mającym problemy z zajściem w ciążę i z bólami menstruacyjnymi.

 • Certyfikowany terapeuta japońskiej terapii manualnej Yumeiho® 1992r.
 • Kurs dla techników masażu 2003-2005r.
 • Trenerka Taichi
Maciej Dłuski

terapeuta metody Yumeiho

Posiada najwyższy, 7-my stopień wtajemniczenia i jest jedynym oficjalnym nauczycielem tej terapii w Polsce. Posiada tytuł doktora inżyniera o specjalności biomechanika. Jest członkiem Europen Society of Biomechanics, The International Research Society of Spinal Deformities, Polskiego Towarzystwa Biomechanicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa.

Stosowane metody

Terapeuta japońskiej terapii manualnej Yumeiho®.

Posiada najwyższy, 7-my stopień wtajemniczenia i jest jedynym oficjalnym nauczycielem tej terapii w Polsce. Posiada tytuł doktora inżyniera o specjalności biomechanika. Jest członkiem Europen Society of Biomechanics, The International Research Society of Spinal Deformities, Polskiego Towarzystwa Biomechanicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa.

Jest autorem publikacji naukowych w tematach: skoliozy, asymetrii miednicy i zakłóceń położenia środka masy ciała. Od 1989 roku pomaga pacjentom ze schorzeniami układów kostno-stawowego i mięśniowego.

Szczególnie zajmuje się zapobieganiem i korygowaniem wad postawy u dzieci. Jest oficjalnym przedstawicielem japońskiego Centrum Yumeiho® w krajach Europy..

 • Certyfikowany terapeuta japońskiej terapii manualnej Yumeiho®
Zofia Graczyk

psycholog, neurofizjolog

Przez wiele lat pracowała w Polsce i w Stanach Zjednoczonych, jako wykładowca oraz prowadząc prace naukowe. Dysponuje praktyczną wiedzą z zakresu psychologii oraz neuropsychologii.

Stosowane metody

Dr Zofia Graczyk jest z wykształcenia psychologiem, a także posiada doktorat z zakresu Neurofizjologii.

Przez wiele lat pracowała w Polsce i w Stanach Zjednoczonych, jako wykładowca oraz prowadząc prace naukowe. Dysponuje praktyczną wiedzą z zakresu psychologii oraz neuropsychologii.

Prowadzi sesje psychoterapeutyczne z uwzględnieniem metody RTT (Rapid Transformational Therapy by Marisa Peer, London) tj szybkiej terapii transformacyjnej. W sesjach indywidualnych stosuje również medytacje i sesje uważności (Mindfulness).

Jej interdyscyplinarna wiedza pozwala na szersze spojrzenie na zachowanie człowieka we współczesnym świecie.

 • Studia doktoranckie, uzyskanie tytułu Doktora Nauk;. Instytut Biologii Doświadczalnej, im. M. Nenckiego, Zakład  Neurofizjologii,  Warszawa
 • Studia wyższe Wydział Psychologii i Filozofii Uniwersytet im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Warszawa; uzyskanie tytułu mgr psychologii
 • 1999 -Członek; Neuroscience
 • 2010- Członek; Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Kursy i szkolenia:

 • 2019   Kurs – Rapid Transformational Hypnotherapy by Marisa Peer, London
 • 2012 Kurs – teoria i praktyka z pacjentami Autystycznymi i ze Spektrum Aspergera,Synapsis, Warszawa
 • 2010   Kurs – EEG– Biofeedback dla potrzeb Psychoterapii i Neuropsychologii, Warszawa
 • 2009   Kurs- Ericksonowski Instytut Hipnozy dla celów Psychologii Klinicznej, Baltimore, Maryland, USA
 • Głęboka Relaksacja  Psychologia Psychodynamiczna
 • 2008  Kurs – Psychologii Klinicznej dla pracowników hospicjum, Baltimore, Maryland, USA
 • 2005 Koordynator Projektów Naukowych – kurs  na Johns Hopkins University, Baltimore, Maryland, USA
 • 2003 Kurs- dydaktyczny Zastosowanie Kinezjologii dla celów leczenia ADHD California, USA
 • 2000  Kurs- Integrative Manual Therapy for Biomechanics,  kurs psychologii klinicznej.
 • 1990-1991  Kurs post-doktorancki University of Maryland, School of Medicine Baltimore, Maryland, USA
Urszula Hellmann

homeopatka

Stosuje wyłącznie homeopatię, jako skuteczną metodę wspomagania powrotu do zdrowia. Pracuje z dorosłymi i dziećmi.

Stosowane metody

Studiowała Filozofię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz ukończyła Studia na Wydziale Weterynarii w Warszawie. Widząc głęboki związek pomiędzy uczuciowością i profilem osobowościowym człowieka oraz jego predyspozycjami zdrowotnymi, ukończyła szereg szkoleń doskonalących. Jej nauczycielami byli: dr Gerard Henri, Jacques Jounny, Klaus Kustermann oraz Mohinder Jus. Wielostopniowy kurs homeopatii, zorganizowany przez firmę Boiron, przeznaczony dla lekarzy, pozwolił na praktyczną realizację jej wcześniejszych zainteresowań. Od tego momentu, jeżeli tylko jest to możliwe, stosuje preparaty homeopatyczne.

Małgorzta Jabłońska

terapeutka

Terapeuta w nurcie psychodynamicznym
Przez wiele lat pracowała we Włoszech jako wychowawca i terapeuta.
Studiowała na UKSW – teologia dla świeckich. Ukończyła Instytut Counselingu Edyty Stein Edi.S.I. w Genui (Włochy), zakończone uzyskaniem Certyfikatu Krajowego Stowarzyszenia Doradców Inspiracji Chrześcijańskiej.

Stosowane metody

Terapeutka w nurcie psychodynamicznym


Przez wiele lat pracowała we Włoszech jako wychowawca i terapeuta.
Studiowała na UKSW – teologia dla świeckich. Ukończyła Instytut Counselingu Edyty Stein Edi.S.I. w Genui (Włochy), zakończone uzyskaniem Certyfikatu Krajowego Stowarzyszenia Doradców Inspiracji Chrześcijańskiej. Członek Stowarzyszenia Bibliodramy A.I.B we Włoszech.
Posługuje się bajkoterapią i metodami wyobrażeniowymi oraz medytacją.


W 2022 r ukończyła szkolenie w metodzie TRE® i jest w trakcie procesu certyfikacyjnego. 
Możliwa terapia w języku włoskim.
E’ possibile la terapia in italiano


Pracuję w otwartości na doświadczenie religijne opierając się na chrześcijańskiej antropologii, która uwzględnia dobro psychiczne i duchowe, integruje rozwój osoby z rozwojem duchowym. Jestem otwarta na każdego niezależnie od światopoglądu.


Joanna Jarymowicz
terapeutka

Dyplomowana psychoterapeutka w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym, głównie zajmująca się wielowymiarowymi ustawieniami systemowymi. Akademię ustawień Doroty Kraszewskiej-Skoczkowskiej ukończyła w 2021 roku. W swojej pracy indywidualnej z klientem łączy metody poznane zarówno podczas kształcenia szkolnego, jak i doświadczenia własnego.

Od marca 2023 r. przeprowadza również operacje fantomowe, cały czas doskonaląc swoje umiejętności na kolejnych warsztatach.

Renata Kostyra

lek.med. terapeutka, osteopata, diagnosta

W swojej pracy łączy wiedzę akademicką z medycyną tradycyjną, terapiami wschodu i zachodu. Jeśli takie podejście jest Ci bliskie, zapraszamy na sesję z Panią Renatą.

Aneta_Koscielska_mm
Aneta Kościelska

Chiropraktyk

Zakres prowadzonych przez nią zabiegów polega na usunięciu schorzeń takich, jak skolioza, rwa kulszowa, dyskopatia, przepuklina i wypuklina międzykręgowa. Praktykuje od kilkunastu lat.

Stosowane metody

Ukończyła Łódzką Akademię Zdrowia z oddziałem w Kielcach z zakresu masażu i terapii manualnej kręgosłupa. Od 8 lat przyjmuje w prywatnych gabinetach terapeutycznych na terenie całego kraju (Szczecin, Zielona Góra, Ostrów Wielkopolski, Kielce, Świeradów Zdrój, Jelenia Góra, Legnica). Przed każdym zabiegiem wykonuje masaż rozgrzewający i rozluźniający mięśnie przykręgosłupowe, mający na celu przygotowanie pacjenta do właściwej terapii. Kręgosłup to fundament naszego ciała i zdrowia. Zaburzenia w prawidłowym funkcjonowaniu kręgosłupa są powodem wielu dolegliwości. Zakres prowadzonych przez nią zabiegów polega na usunięciu schorzeń takich, jak skolioza, rwa kulszowa, dyskopatia, przepuklina i wypuklina międzykręgowa.

 • Studium Medyczne ZDZ w Lublinie – technik masażysta 2009
 • Polski Instytut Refleksologii – dyplomowany refleksolog  2013
 • Access Bars Praktyk  2021

Liczne Kursy

 • Profilaktyka zdrowia
 • Detoksykacji
 • Refleksologii stóp i twarzy
 • Refleksologii Manzanares Method
 • Praktyk Acces Bars
 • Warsztaty uwalniania
 • Warsztaty oddechowe
Małgorzata Malczewska

terapeutka

Stosuje od wielu lat Terapię Czaszkowo-Krzyżową, jako główną technikę oraz świecowanie uszu.

Stosowane metody

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie na kierunku Stomatologia i przez wiele lat było to jej podstawowe zajęcie. Jednak pracując jako stomatolog, spotkała się z wieloma reakcjami organizmu swoich pacjentów, których nie można było zarówno wyleczyć, jak i wyjaśnić w oparciu o wiedzę medyczną. To skłoniło ją do zwrócenia uwagi na czynniki emocjonalne, związane z indywidualną wrażliwością pacjentów oraz uwarunkowania środowiskowe, włączając w to sposób odżywiania, przekonania i kulturę duchową. Aby zdobyć odpowiednią wiedzę, pozwalającą na głębsze zrozumienie tych zjawisk, ukończyła Akademię Kultury Duchowej oraz Kurs Terapii Regresywnej Bryana Jameisona. Widząc silne powiązanie między psychiką a kondycją zdrowotną człowieka, zrozumiała, że zależność działa w obu kierunkach. Psychika wpływa na stan fizyczny, a stan fizyczny, blokady i napięcia w ciele wpływają na psychikę i zachowanie oraz realcje pacjenta z otoczeniem. Ukończyła więc kurs Osteopatii Kranialnej, czyli Terapii Czaszkowo-Krzyżowej oraz Powięziowo-Mięśniowej. Od tego momentu, mogła w sposób kompleksowy oddziaływać na organizm chorego, aby osiagnąć oczekiwany efekt terapeutyczny. Zdobyte doświadczenia w zakresie TCK pomagały jej w pracy stomatologa, pozwalając unikać zbędnej traumy i powikłań natury psychosomatycznej. Obecnie poświęciła się całkowicie Osteopatii Kranialnej, czyli Terapii Czaszkowo-Krzyżowej i przyjmuje pacjentów w Naturalnym Centrum Zdrowia.Małgorzata 

Magda Młotek

Masażystka, refleksolog

Certyfikowana masażystka masażu klasycznego, tybetańskiego Sang-Czu, drenażu limfatycznego. Robi również zabiegi z zakresu aromaterapii, akupresury i masażu shiatsu.

Stosowane metody

Jest Certyfikowaną masażystką. Lubi ludzi. Wszystkie wykonywane przez nią dotychczas zajęcia związane były z powiększaniem u innych zadowolenia z życia.
Masażu klasycznego, a później Tybetańskiego Sang-czu uczyła się w ośrodku Daring u Zbigniewa Dąbrowskiego. Kolejne szkolenia to wiedza z zakresu drenażu limfatycznego, aromaterapii, akupresury, shiatsu i innych technik pracy z ciałem. Łączy wiedzę z różnych tradycji, żeby przynieść ulgę w dolegliwościach fizycznych spowodowanych długotrwałym stresem, urazami ciała lub będących skutkiem trwających przez dłuższy czas schorzeń. Ukończyła studia z Geografii Ekonomicznej i Turystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Podróże są jej sposobem na regenerację oraz poznawanie różnych kultur, odmiennych zachowań, stylów życia i tradycji, co pomaga jej w obecnej pracy terapeuty.

Agnieszka Ornatowska

Psycholog, trener NLP

Psycholog, certyfikowany trener NLP. Uczy ludzi, poprawiając przy tym jakość ich życia, a fakt, iż jest trenerem NLP, daje jej możliwość robienia tego w sposób, który lubi najbardziej — szybki, skuteczny i przyjemny dla wszystkich.

Stosowane metody

Psycholog, certyfikowany trener NLP. Uczy ludzi, poprawiając przy tym jakość ich życia, a fakt, iż jest trenerem NLP, daje jej możliwość robienia tego w sposób, który lubi najbardziej — szybki, skuteczny i przyjemny dla wszystkich. Prowadzi stronę internetową www.nlpdlakobiet.pl i www.etycznamanipulacja.pl. Współpracuje z Instytutem Neurolingwistyki.
Jest autorką książek:

„Etyczna manipulacja, czyli jak sprawić, żeby ludzie naprawdę Cię lubili”, „Nlp w balerinkach”, „Jak przeżyć zespół napięcia przedmiesiączkowego”, „Rozwiń swoją inteligencję seksualną. Żyj zmysłowo, rozkosznie i w szczęśliwym związku!”.
Jest również współautorką „Droga do wewnętrznej równowagi, czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu”, „Fantastyczna czterdziestka! Poradnik pozytywnego życia”, „Metoda Joyness. Jak zapomnieć o smutku i cieszyć się życiem”.

O sobie pisze:

„Od zawsze chciałam pomagać ludziom. Inne małe dziewczynki marzyły, aby zostać aktorkami, ja marzyłam o byciu psychologiem
Jeszcze w szkole podstawowej z wypiekami na twarzy czytałam książki Antoniego Kępińskiego, potem w liceum byłam w klasie o profilu psychologiczno-pedagogicznym (tak, tak — przez jakieś cztery lata w naszym szkolnictwie istniał taki profil ) i w końcu dostałam się na wymarzone studia. Tam poznałam mnóstwo teorii, dowiedziałam się, jak działa człowiek, poznałam wspaniałych ludzi, lecz nie nauczyłam się niczego praktycznego poza diagnozowaniem wszelkich zaburzeń oraz, oczywiście, uzyskałam tytuł magistra psychologii ze specjalizacją psychologia kliniczna z wynikiem bardzo dobrym.

Potem przez kilka lat pracowałam w swoim zawodzie, aż w końcu, znużona tym, że ciągle nie wiem, jak skutecznie mogę komuś pomóc, wybrałam inną ścieżkę rozwoju zawodowego. Zajęłam się zarządzaniem ludźmi — najpierw w mniejszych firmach, a potem w korporacji. Skończyłam również studia podyplomowe w tym kierunku. Jednak i ta droga nie dała mi możliwości spełnienia swoich marzeń.

Na szczęście zawsze można się dokształcać — i tak w 2002 roku trafiłam na moje pierwsze szkolenie NLP!
Pod tajemniczą nazwą programowanie neurolingwistyczne dla mnie kryje się zestaw prostych technik, które pomagają żyć lepiej, pełniej i szczęśliwiej. Bez namysłu, po odbyciu cyklu szkoleń na ten temat, związałam się z Instytutem Neurolingwistyki Andrzeja Batko i zostałam jedną z nielicznych Trenerek NLP w Polsce. Od 2004 roku na co dzień prowadzę szkolenia, specjalizuję się w zarządzaniu emocjami, miękkich kompetencjach komunikacyjnych i hipnozie, która pomaga ludziom się zmieniać w sposób prosty, łatwy i przyjemny. Jak mówią inni: wnoszę do męskiego świata szkoleń NLP kobiece ciepło i delikatność

Napisałam, jak dotąd, osiem książek: „Alchemia uwodzenia”, „Etyczna manipulacja”, „Rozwiń swoją inteligencję seksualną”, „Jak przeżyć zespół napięcia przedmiesiączkowego”, „Droga do wewnętrznej równowagi” (której jestem współautorką razem z moim przyjacielem Bogusławem Stępniem), „Metoda Joyness” ( którą stworzyłam i opisałam z moimi cudownymi przyjaciółkami: Alicją Szczyglewską, Elżbietą Szczęsną Dmochowską, Elżbietą Fiedorowicz i Katarzyną Kaczmarek) oraz „Fantastyczna czterdziestka! Poradnik pozytywnego życia” (również współautorem jest Bogusław Stępień). W każdej z nich można znaleźć sposoby na to, żeby żyło się lepiej, pełniej i szczęśliwiej, a moi czytelnicy zyskują wiedzę, i co więcej — umiejętność, jak wpływać na siebie, swoje emocje i innych.

Poza uczeniem innych poświęcam swój czas na rozwijanie własnych umiejętności – z zakresu NLP ( John Grinder) i wywierania wpływu ( Kevin Hogan), a także prawa przyciągania ( Joe Vitale) i innych dziedzin które mnie pasjonują: Huna – hawajski system postrzegania świata (Serge Kahili King) Vedic Art ( Adriana Mościcka i Hallina Szejak vel Żak) oraz gry na misach i gongach tybetańskich ( Małgorzata Musioł i Małgorzata Kronenberger) co razem połączone sprawia, że na wszystko potrafię spojrzeć w wielu wymiarach, łącząc duchowość z praktyką, misy tybetańskie z hipnozą, a sztukę z technikami NLP – mam nadzieję, że przekonasz się o tym, gdy spotkamy się na szkoleniach.”

Shagdar Yadamtsoo

Lek.medycyny, terapeuta

Doświadczony terapeuta z dwoma fakultetami państwowych uczelni medycznych w Uan Bator. Jest dyplomowanym lekarzem medycyny akademickiej i dyplomowanym lekarzem medycyny naturalnej. Przyjmuje dorosłych i dzieci.

Stosowane metody

Ukończył Akademię Medyczną w Ułan Bator w 1989r. Później pracował w szpitalu w Mongolii na wydziale ginekologii przez krótki okres. W 1991 roku przekwalifikował się na lekarza Mongolskiej Medycyny Tradycyjnej. Po tym czasie kilka razy był zapraszany do Polski w związku ze wzrostem zainteresowania w Polsce Medycyną Wschodnią. Po kilku przyjazdach do Polski i pracy jako lekarz Medycyny Wschodu zamieszkał tu z rodziną. Od wielu lat prowadził własny gabinet w Łodzi lecząc ludzi metodami naturalnymi jak akupunktura, terapia manualna, akupresura z masażem, leczenie moksą oraz świecowanie uszu. W 2012r. miał możliwość wykazania swoich umiejętności jako lekarza Medycyny Wschodu uzyskując stopień starszego specjalisty od akupunktury nadany przez Ministra Zdrowia Mongolii. Jako metodę diagnostyczną wykorzystuje irydologię – badanie z tęczówki oka oraz badanie z pulsu. Badanie z pulsu jest jedną z podstawowych metod diagnozowania stosowaną przez lekarzy Medycyny Wschodu i polega na analizie pulsu w sześciu miejscach na tętnicy promieniowej. Każdy punkt obrazuje pracę innego narządu, zmiany zachodzące w naszym organizmie wywołują odpowiednią reakcję ze strony krążenia, a tym samym tętna, dlatego można większość schorzeń określić na podstawie badania pulsu. Diagnozowanie na podstawie pulsu, jak również irydologia, pozwalają na wychwycenie zaburzeń w pracy poszczególnych narządów i wykrycie pierwszych symptomów choroby.Obecnie zamieszkał w Warszawie i przyjmuje w NCZ.

Magda Tyburczy

terapeutka

Dyplomowana terapeutka Techniki Bowena zgodne z Międzynarodowym Programem Kształcenia Australijskiej Akademii Terapii Bowena oraz kurs Anatomii i Fizjologii Człowieka w stopniu zaawansowanym. Jestem członkiem Stowarzyszenia Bowtech Polska zrzeszającego polskich terapeutów Techniki Bowena, praktykujących w kraju i za granicą.

Stosowane metody

Jest dyplomowaną terapeutką Techniki Bowena. Zajmuję się Terapią Bowena z potrzeby serca, z potrzeby pomagania innym. Każdy pacjent i rozmowa z nim jest dla niej ważna, a siłę napędową dają jej słowa „mniej boli”, „pomogło”, „czuję się lepiej”.

Jest przekonana, że wszelkie choroby, dolegliwości mniejsze i większe możemy wyleczyć w naturalny sposób. Fascynuje się budową i fizjologią ludzkiego organizmu. Odkrywanie tajemnicy jaką posiada każdy człowiek – zdolności organizmu do samoleczenia!

Z całego serca popiera poszukujących dla siebie i bliskich naturalnych metod leczenia. Metod uruchamiających drzemiące w organizmie siły do przywrócenia zdrowia. 

Ukończyła szkolenie z Techniki Bowena zgodne z Międzynarodowym Programem Kształcenia Australijskiej Akademii Terapii Bowena oraz kurs Anatomii i Fizjologii Człowieka w stopniu zaawansowanym. 

Jest członkiem Stowarzyszenia Bowtech Polska zrzeszającego polskich terapeutów Techniki Bowena, praktykujących w kraju i za granicą. 

Prywatnie jest żoną i mamą.

Yadamtsoo Bolormaa

terapeutka

Dyplomowana akupunkturzystka, Członek Polskiego Stowarzyszenia Akupunkturzystów Zawodowych. Ukończyła trzyletnią Szkołę Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy w 2018r. Odbyła i nadal uczęszcza w wielu szkoleniach i kursach pogłębiając swoje umiejętności z akupunktury i z Medycyny Chińskiej.

Stosowane metody

Dyplomowana akupunkturzystka. Od wielu lat asystuje swojemu ojcu Ydamtsoo Shagdar, który wprowadził ją w kanony medycyny alternatywnej.   Członek Polskiego Stowarzyszenia Akupunkturzystów Zawodowych. Ukończyła trzyletnią Szkołę Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy w 2018r. Odbyła i nadal uczęszcza w wielu szkoleniach i kursach pogłębiając swoje umiejętności z akupunktury i z Medycyny Chińskiej: 2stopniowy kurs akupunktury brzucha, koreańska akupunktura SAAM, 2 stopnie kursu Unified Acupuncture Theory, 2 stopnie kursu równoważenia metodą dra Tana, dietetyka Medycyny Chińskiej oraz jest w trakcie 2 letniego kursu z Ziołolecznictwa Chińskiego. W latach 2019/2020 uczyła lokalizację punktów akupunktury w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy. Ponadto ukończyła studia farmaceutyczne w Polsce. Dzięki temu, ma głęboką wiedzę z zakresu zasad działania wielu preparatów suplementujących codzienną dietę oraz na temat aktywnych substancji zawartych w stosowanych mieszankach ziołowych.

Marzena Przybyłek

diagnostyka zdrowia i odczulanie

Certyfikowana terapeutka stosująca  metodę  biorezonansu  w diagnostyce i w terapiach. Pracuje  z dziećmi  i z osobami dorosłymi. Biorezonans  jest jedną  z metod  diagnostyki i  regulowania problemów  zdrowotnych. W swoim  działaniu  wykorzystuje  i reguluje  schematy wibracji  elektromagnetycznych.

Stosowane metody

Chwilowo nie ma więcej informacji.

wykładowcy
Dorota Jarymowicz
Dorota Jarymowicz

terapeutka, wykładowca

Terapeutka z ponad 30-letnią praktyką. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Po krótkiej praktyce w szpitalu klinicznym AM na ul. Działdowskiej, postanowiła poświęcić się leczeniu niekonwencjonalnymi metodami widząc w nich wspaniałe uzupełnienie dla medycyny akademickiej.

Wykłady, kursy, warsztaty

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Po krótkiej praktyce w szpitalu klinicznym AM na ul. Działdowskiej, postanowiła poświęcić się leczeniu niekonwencjonalnymi metodami widząc w nich wspaniałe uzupełnienie dla medycyny akademickiej. Swój kontakt z nową grupą terapii rozpoczęła od pełnego, kilkustopniowego kursu z zakresu homeopatii, który zorganizował Wydział Farmaceutyczny AM w Warszawie i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji. Po kilku latach stosowania homeopatii, sięgnęła po nowe narzędzie – Chirurgię Fantomową, nazywaną później Chirurgią Kwantową. Po ukończeniu Akademii Medycznej w Warszawie i krótkim okresie pracy w szpitalu AM na ul.Działdowskiej, podjęła decyzję o odejściu z państwowej służby zdrowia i zdecydowała się na wdrożenie do swojej praktyki, alternatywnych metod leczenia. Rozpoczęła od własnej córki, która była uczulona na prawie wszystkie dostępne antybiotyki, sulfonamidy i aspirynę. Dziecko było w wieku przedszkolnym i musiała zdecydować się na jakiś rodzaj pomocy, kiedy przychodził okres jesiennych przeziębień i grypy. Pierwszym wyborem była homeopatia. Po kilkustopniowym szkoleniu, zorganizowanym przez Wydział Farmaceutyczny AM w Warszawie i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji, zaczęła ją stosować z bardzo dobrym skutkiem.

W 2000 roku, kiedy poczuła potrzebę poszerzenia swoich możliwości, rozpoczęła naukę w Instytucie Badań Fantomowych w Szczecinie, która trwała kilka lat i pozwoliła na zdobycie umiejętności przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny informacyjnej – tzw. operacji fantomowych, obecnie często nazywanych chirurgią kwantową. Z biegiem czasu, nabyte umiejętności poszerzyła o szereg własnych technik, tworząc w ten sposób zbiór technik, który nazwała Kwantową Regeneracją Ciała.

Na tym nie poprzestała i po kolejnych kilku latach zainteresowała się emocjonalnymi przyczynami powstania choroby, zgłębiając Totalną Biologię i Recall Healing, wykładane przez Gilberta Renaud z Kanady, Marie-Ginette Rheault oraz dr. Gerarda Athiasa z Francji.

Stosując Chirurgię Fantomową oraz szybko i skutecznie ustalając Emocjonalne Przyczyny Choroby, pomogła wielu pacjentom. Do stanów chorobowych, w których odnosi największe sukcesy mozna zaliczyć: schorzenia kręgosłupa, bóle i dysfunkcje układu ruchu, zaburzenia pracy układu pokarmowego, rozrodczego i wydalniczego, zaburzenia pracy gruczołów wydzielania wewnętrznego (np. tarczyca, nadnercza, trzustka), niektóre postacie bezpłodności u kobiet.

Dyplomy i certyfikaty
 • Studia medyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej, ukończone w 1987r.
 • Pełny, wielostopniowy kurs homeopatii, zorganizowany przez Wydział Farmaceutyczny AM i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji. 1991r.
 • Kilkuletnie szkolenie z zakresu Chirurgii Fantomowej w Instytucie Chirurgii Fantomowej w Szczecinie 1999-2004r.
 • Uzyskanie certyfikatu i tytułu Instruktora Chirurgii Fantomowej 2002r.
 • Totalna Biologia / Recall Healing kursy prowadzone przez dr. Gilberta Renaud i Marie -Ginette Rheault (Totalna Biologia – poziom I, II i III) 2011-2013r.
 • Biologia i znaczenie choroby stopień I, II, III, IV, V, kurs dr. Gerarda Athiasa 2012-2014
 • Symbolika w Biologii kurs dr. Gilberta Renaud 2012
 • Komunikacja Intuicyjna, kurs dr. Gerarda Athiasa 2011
 • Podstawy Terapii Energetycznych i Radiestezji, kurs Jakuba Zemły 2010
 • Masaż Dotyk Motyla, kurs Marty Targońskiej 2014
 • Polarity, kurs Richarda C. Overly 2015
 • Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, pełen kurs
Mariusz Jarymowicz

terapeuta, wykładowca

Terapeuta z ponad 20-letnią praktyką, chirurg fantomowy, muzykoterapeuta. Autor wielu artykułów poświęconych zdrowiu i rozwojowi osobistemu. Od 2014 roku w ramach współpracy z Akademią Dźwięku Barbary Romanowskiej, uczy Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej na kursach organizowanych w Warszawskim Ośrodku Akademii. 

Wykłady, kursy, warsztaty

Terapeuta z ponad 20-letnią praktyką, chirurg fantomowy, muzykoterapeuta. Autor wielu artykułów poświęconych zdrowiu i rozwojowi osobistemu. Od 2014 roku w ramach współpracy z Akademią Dźwięku Barbary Romanowskiej, uczy Muzykoterapii Dogłębnej Komórkową na kursach organizowanych w Warszawskim Ośrodku Akademii. Eksperymentuje ze słowem i dźwiękiem jako formami terapii, łącząc współczesną wiedzę z zakresu psychofizjologii, muzyki oraz związku formy słowa pisanego ze stanem emocjonalnym i fizycznym człowieka z informacjami pochodzącymi, z pradawnych tradycji różnych kultur. Aby osiągnąć cel terapeutyczny, zwykle stosuje łącznie kilka metod, komponując z nich najodpowiedniejszą dla danego pacjenta terapię. Na przestrzeni 20 lat pomógł wielu osobom z różnymi dolegliwościami natury fizycznej i emocjonalnej.

Najczęstsze przypadki, którymi się zajmuje to schorzenia kręgosłupa, zaburzenia ze strony układu pokarmowego, zaburzenia snu i stany obniżonego nastroju, zaburzenia pracy gruczołów wydzielania wewnętrznego, narządów rodnych i układu wydalniczego. Prowadzi również sesje coachingowe, pomagające pokonać powtarzające się problemy natury relacji osobistych w pracy i w domu oraz wspomagające odnalezienie sensu życia, poczucia własnej wartości czy osiągania celów osobistych i zawodowych.

Na ścieżkę naturoterapeuty wkroczył po przekonaniu się, że nie zawsze medycyna oferowana przez system lecznictwa daje porządane efekty. Dzięki zastosowaniu chirurgii fantomowej pokonał poważną dolegliwością kręgosłupa, której nie mógł wyleczyć w ramach systemowej służby zdrowia. To pchnęło go do głębszego zainteresowania się tym, jak funkcjonuje człowiek jako całość oraz co można zrobić, aby naprawić i zregenerować to, co przez medycynę akademicką zostało uznane za nieodwracalnie zniszczone i niemożliwe do wyleczenia.

Po „cudownym” uzdrowieniu przez naturoterapeutkę z Warszawy oraz po zmianie trybu życia, zdecydował się na rozpoczęcie długotrwałej nauki w Instytucie Badań Fantomowych w Szczecinie, gdzie przez kilka kolejnych lat poznawał tajniki Chirurgii Fantomowej, obecnie zaliczanej do tzw. medycyny informacyjnej / kwantowej. Pod koniec tego okresu uczęszczał również do Akademii Słowa Uniwersalnego, gdzie została mu zaszczepiona idea innego spojrzenia na litery, słowa i frazy, którymi na co dzień opisujemy nasze życie. Od tego momentu, rozwija umiejętność analizy słowa mówionego i pisanego w kontekście natury zachowań i zdrowia człowieka. W marcu 2013 roku, ukończył kurs Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej w Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej i od tego momentu, Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa na stałe zagościła w jego codziennej praktyce z pacjentami. Zdobyte wcześniej doświadczenie w zakresie komponowania własnych utworów muzycznych do słów pisanych przez siebie tekstów, sprawiło, że z pełną swobodą połączył wiedzę z zakresu muzykoterapii oraz psychosomatyki z dawną praktyką muzyczną, aby prowadzić co tygodniowe, grupowe 1-godzinne sesje-koncerty dające głęboki relaks i uruchamiające procesy regeneracji ciała i psychiki.

Dyplomy i certyfikaty

 • Licencja Instruktora Chirurgii Fantomowej (Instytut Badań Fantomowych w Szczecinie)
 • Czterostopniowy kurs Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej B.Romanowskiej
 • Kurs „Symbolika w Biologii” , dr. Geararda Athiasa
 • Kurs „Komunikacja Intuicyjna”, dr. Gerarda Athiasa
 • Kurs „Podstawy Terapii Energetycznych i Radiestezji”, Jakuba Zemły
 • Kurs Polarity, Richarda C. Overly
 • Podstawy Terapii Energetycznych i Radiestezji, kurs Jakuba Zemły
 • Kurs Access Bars
Marta Targońska

terapeutka, wykładowca

Terapeutka Łagodnej Bio-Energetyki. Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla. Tłumaczka pierwszej w Polsce książki na temat terapii Łagodna Bio-Energetyka. Założycielka Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki (Gentle Bio-Energetics) w Polsce.

Kursy, warsztaty

Jest Certyfikowanym Praktykiem Łagodnej Bio-Energetyki oraz Certyfikowaną Nauczycielką Masażu Dotyk Motyla. Przetłumaczyła pierwszą w Polsce książkę na temat metody Łagodnej Bio-Energetyki. Jest również refleksologiem i certyfikowaną terapeutką mięśni dna miednicy.

Jej misją jest inspirowanie ludzi do zmian oraz propagowanie łagodnego i delikatnego podejścia do siebie, świata i innych oraz zapewnienie dzieciom dobrego początku i optymalnych warunków do rozwoju. Metody, które stosuje w swojej pracy angażują ciało w proces zdrowienia. Pomaga przepracować trudne doświadczenia życiowe (terapia traumy) oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia.

Pokazuje jak korzystać z mądrości ciała, otworzyć serce i umysł, aby podążać za swoją intuicją odnaleźć spokój, radość i sens życia. Daje wskazówki jak samodzielnie pracować nad swoim rozwojem umysłowym, emocjonalnym i duchowym.

Organizuje i prowadzi warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość. Pracuje z osobami zdrowymi i chorymi, kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi. Lubi tańczyć, jeździć na rowerze i pochłaniać niezliczone ilości książek o szerokiej tematyce, przytulać się do drzew i chodzić boso po ziemi. Jest żoną wspaniałego mężczyzny oraz mamą cudownego chłopca, który jest dla niej, jak mówi, największym nauczycielem.

prowadzący
Joanna Jarymowicz

prowadząca ustawienia

Prowadząca posiada wrodzone zdolności i świadomość międzywymiarowej i międzypokoleniowej komunikacji na poziomie wspólnego pola informacji. Dodatkowo, w 2021r. ukończyła kurs prowadzenia Ustawień Systemowych u Doroty Kraszewskiej-Skoczkowskiej, nauczycielki i praktyka tej metody od wielu lat.

Prowadzone zajęcia

Z ustawieniami zetknęła się po raz pierwszy na warsztatch Ewy Foley zaraz po studiach i pamięta, że wywołały one w niej efekt „Wow!”. Później chodziła na ustawienia grupowe oraz indywidualne, aż w styczniu 2021 r., około 10 lat później, została zaproszona przez Dorotę Kraszewską-Skoczkowską do udziału w Akademii Ustawień Systemowych. Pierwotnie myślała, że po prostu przejdzie tam swój proces, jednak „im głębiej w las…”. Tym sposobem kończąc Akademię wiedziała już, że właśnie ustawienia są jej ścieżką na chwilę obecną i zrozumiała dlaczego poznane wcześniej metody podobały jej się, ale nigdy w pełni jej nie wciągnęły. Choć na pewno były one niezbędną drogą, aby była w miejscu, w którym jest obecnie.

Ponadto jest w trakcie nauki, na kierunku psychoterapia, w Instytucie Psychologii Stosowanej, co uważa, za doskonałe uzupełnienie wiedzy ustawieniowej, które daje dodatkowe elementy wspomagające pracę z ludźmi.

Więcej informacji na temat prowadzącej:

https://ustawieniawielowymiarowe.pl/#O-mnie

Kaxia E. Kowalewska

Trenerka Chikung oraz Tajczi

Autorka popularnej książki “Tajczi bez tajemnic”, jest instruktorką czikungu i tajczi, kwalifikowaną instruktorką rekreakcji ruchowej w zakresie: fitness psychofizyczny. Czikungu i Tajczi uczy się od 20 lat, bezpośrednio od chińskich potomków rodziny Yang, autorów odmian-technik, w jakich prowadzi zajęcia. Od 10 lat uczy sama.

Stosowane metody

Autorka popularnej książki "Tajczi bez tajemnic", jest instruktorką czikungu i tajczi, kwalifikowaną instruktorką rekreakcji ruchowej w zakresie: fitness psychofizyczny. Czikungu i Tajczi uczy się od 20 lat, bezpośrednio od chińskich potomków rodziny Yang, autorów odmian-technik, w jakich prowadzi zajęcia. Od 10 lat uczy sama.

AVATAR JESIEN 2020
Grażyna Okulska

Prowadząca zajęcia TRE®, zaawansowana providerka metody

Prowadząca: Grażyna Okulska – certyfikowany TRE® Provider, Metody TRE® uczyła się od twórcy dra Davida Berceli na szkoleniu w latach 2011-12. Uczestniczyła w warsztatach i superwizjach prowadzonych przez nauczycieli TRE® stopnia III: Heinera Steckela (Niemcy), Chrisa Balsleya (USA) i Melanie Salmon (RPA).

Stosowane metody

Grażyna Okulska – certyfikowany TRE® Provider, Metody TRE® uczyła się od twórcy dra Davida Berceli na szkoleniu w latach 2011-12.
Uczestniczyła w warsztatach i superwizjach prowadzonych przez nauczycieli TRE stopnia III: Heinera Steckela (Niemcy), Chrisa Balsleya (USA) i Melanie Salmon (RPA). Jest pod stałą superwizją polskich nauczycielek TRE: Elżbiety Pakocy i Joanny Olchowik.

Od wielu lat prowadzi grupowe zajęcia TRE, które przywracają uczestnikom sprawność ruchową, pewność siebie, wewnętrzny spokój i harmonię. Znoszą utrzymujące się przez lata napięcia w różnych częściach ciała i poprawiają metabolizm oraz witalność organizmu. Prowadzi również sesje indywidualne w terminach dopasowanych do możliwości pacjentów.

Brylka-Swietlik-foto
Bryłka Świetlik

Prowadząca medytacje

Ukończyła kursy medytacji Art of Living w Polsce i Indiach oraz kursy medytacji kwantowych w nurcie Dr Joe Dispenza. Prowadzi baśniowe, kolorowe medytacje, wprowadzające w stan głębokiego relaksu.

Prowadzone zajęcia

Według prowadzącej, medytacja jest barwną opowieścią, którą tworzę będąc razem w wami w stanie głębokiego relaksu. Powieść ta jest za każdym razem inna, łączy się i przeplata w rytm muzyki. Występują w niej przyjemne doznania, ciepło słońca, zapachy kwiatów, delikatny dotyk oczyszczającej wody z wodospadu, miękka trawa pod stopami, wilgotny piasek z plaży. Pojawiają się baśniowe krajobrazy, dzikie zwierzęta, które są naszymi sprzymierzeńcami, które nas prowadzą. Natura jest bardzo ważnym elementem medytacji, bo jesteśmy jej częścią, mamy z nią mocny kontakt, połączenie, ona nas chroni, daje nam siłę do naszych działań, do realizacji naszych celów.

Sandra Guzek

Prowadząca zajęcia

Certyfikowana trenerka Jogi. Zaplecze 11 lat pracy z grupami i indywidualnymi klientami, certyfikat RYT200 Yoga Alliance, jak również praca psychologa, pozwala tak zaopiekować się Tobą, że 60 minut na macie będzie dla Ciebie wyjątkową drogą w głąb siebie – na poziomie ciała i ducha.

Prowadzone zajęcia

Sandra Guzek

Po wielu latach własnych doświadczeń nie wyobrażam sobie prowadzić inaczej zajęć, jak właśnie poprzez bliski kontakt z praktykującym i w pełnym skupieniu na jego potencjale i potrzebach.

Zapraszam Cię na zajęcia, które nie będą tylko powtarzaniem sekwencji asan, a przede wszystkim drogą do poznania siebie przy wsparcia doświadczonego instruktora.

Zaplecze 11 lat pracy z grupami i indywidualnymi klientami, certyfikat RYT200 Yoga Alliance, jak również praca psychologa, pozwoli mi zaopiekować się Tobą i sprawić, że 60 minut na macie będzie dla Ciebie wyjątkową drogą w głąb siebie – na poziomie ciała i ducha.

Mariusz Jarymowicz

terapeuta, wykładowca

Terapeuta z ponad 20-letnią praktyką, chirurg fantomowy, muzykoterapeuta. Autor wielu artykułów poświęconych zdrowiu i rozwojowi osobistemu. Od 2014 roku w ramach współpracy z Akademią Dźwięku Barbary Romanowskiej, uczy Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej na kursach organizowanych w Warszawskim Ośrodku Akademii. 

Prowadzone zajęcia

Terapeuta z ponad 20-letnią praktyką, chirurg fantomowy, muzykoterapeuta. Autor wielu artykułów poświęconych zdrowiu i rozwojowi osobistemu. Od 2014 roku w ramach współpracy z Akademią Dźwięku Barbary Romanowskiej, uczy Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej na kursach organizowanych w Warszawskim Ośrodku Akademii. Eksperymentuje ze słowem i dźwiękiem jako formami terapii, łącząc współczesną wiedzę z zakresu psychofizjologii, muzyki oraz związku formy słowa pisanego ze stanem emocjonalnym i fizycznym człowieka z informacjami pochodzącymi, z pradawnych tradycji różnych kultur. Aby osiągnąć cel terapeutyczny, zwykle stosuje łącznie kilka metod, komponując z nich najodpowiedniejszą dla danego pacjenta terapię. Na przestrzeni 20 lat pomógł wielu osobom z różnymi dolegliwościami natury fizycznej i emocjonalnej.

Podczas koncertów "Muzyka dla zdrowia", wykorzystuje w pełni swoją wiedzę łącząc grę na instrumentach z mikro-medytacjami oraz krótkimi rozmowami po koncercie.

Julia Marcinowska

prowadząca zajęcia

Julia Marcinowska – trenerka rozwoju osobistego i duchowego, z wykształcenia socjolog i mediator, trenerka warsztatów umiejętności psychospołecznych, certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji białoruskiej, twórczyni inicjatywy JA.KOBIETA.WIEDŹMA

Prowadzone zajęcia

Julia Marcinowska

Julia Marcinowska – trenerka rozwoju osobistego i duchowego, z wykształcenia socjolog i mediator, trenerka warsztatów umiejętności psychospołecznych, certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji białoruskiej, twórczyni inicjatywy JA.KOBIETA.WIEDŹMA

Prowadzi różne warsztaty rozwoju osobistego i indywidualne sesje channelingu czy oczyszczania energetycznego.

Podczas koncertów "Muzyka dla zdrowia", wykorzystuje w pełni swoją wiedzę łącząc grę na instrumentach z mikro-medytacjami oraz krótkimi rozmowami po koncercie.

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00