muzyka dla zdrowia

To spotkanie z dźwiękiem na wielu poziomach istnienia

KONCERTY terapeutyczne

Koncert instrumentalny, którego podstawowym instrumentem jest oryginalne, wykonane przez australijskich aborygenów DIDGERIDOO. Dla osiągnięcia pełni harmonii towarzyszą mu misy tybetańskie, gong wietrzny, dzwony rurowe, oryginalny, afrykański bęben i inne instrumenty. Każdy koncert jest unikalną kompozycją powstającą jako wynik interakcji pomiędzy oryginalnym zamysłem grającego i aktualnym, energetycznym stanem uczestników. Podczas koncertu grupa jest prowadzona poprzez krótką medytację, aktywującą posiadane przez każdy organizm, naturalne zdolności do samoleczenia zarówno ciała fizycznego, jak i psychiki.

Koncerty dedykowane są osobom, które czują się wyczerpane fizycznie i psychicznie, osobom odczuwającym wewnętrzną pustkę, brak harmonii i weny twórczej. Głębokie, penetrujące ciało i umysł działanie dźwięków pomaga w znoszeniu napięć mięśniowych, bólu po przebytych urazach oraz wprowadza w stan głębokiego relaksu i wewnętrznego spokoju. Gong jest wkomponowany jako jeden z wielu elementów. Brzmienie gongu jest w tym przypadku subtelne a wytworzona fala dźwiękowa delikatna i harmonijna. W koncercie mogą zatem brać udział kobiety w ciąży, dorośli i dzieci w każdym wieku (rodzice, którzy chcą przyjść z dziećmi, sami muszą określić, czy będzie to dla ich pociech odpowiednie, czy będą nudziły się i w sposób naturalny dla nich dadzą temu wyraz domagając się uwagi swoim zachowaniem).

Zapisy na koncerty

Aby uczestniczyć w koncercie prosimy zapisać się na konkretny dzień i godzinę, wypełniając i wysyłając elektroniczny formularz. Jest on dostępny po kliknięciu przycisku ZAPISZ SIĘ NA KONCERT

Czwartkowe koncerty

Wyjątkowo 04.04.2024 r. koncertu nie ma.

Godzinne, wieczorne koncerty odbywające się w czwartki, zawierają teraz krótką medytację, wkomponowaną w koncert. Na koniec każdego koncertu, jeśli jest taka przestrzeń i potrzeba następuje krótkie omówienie skłaniające do budujących wewnętrzny spokój i duchową moc refleksji. 

Podczas koncertu następuje:
 • harmonizacja ciała fizycznego
 • oczyszczenie z napięć emocjonalnych
 • harmonizacja ciał subtelnych
 • neutralizacja „gonitwy myśli”
 • poprawa krążenia krwi i limfy
 • odczuwany jest głęboki relaks
 
Informacje praktyczne
Godziny koncertów

  Przerwa wakacyjna.

 • CZWARTKI: 20.00÷21.00
Jak się ubrać

Aby zapewnić sobie wygodę, prosimy aby uczestnicy:

 

 • Mieli wygodne, luźne ubranie
 • Prosimy nie używać silnych perfum
 • Podczas zajęć jesteśmy na bosaka
Opłaty
 • Pełna opłata 20,-zł 
 • Opłata zniżkowa 15,-zł, przy wykupionym abonamencie na 4 wejścia. Koszt abonamentu 60,-zł.

Kwoty zawierają podatek VAT.

Abonament, zachowuje ważność przez 2 miesiące.

  

Płatność gotówką – po koncercie.

  

PROWADZĄCY

Mariusz-Jarymmowicz-22-K
Mariusz Jarymowicz

Jest chirurgiem fantomowym, muzykoterapeutą i badaczem zależności pomiędzy stanem świadomości i stanem fizycznym ludzkiego organizmu. Od 2002 roku jest licencjonowanym instruktorem CHF metodą Pani Vivien Nory Nix. Szkoli muzykoterapeutów. Od 20 lat pomaga ludziom w odzyskiwaniu dobrego stanu zdrowia, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oraz kursy o zróżnicowanej tematyce. 8 lat temu, razem z żoną Dorotą, otworzył Naturalne Centrum Zdrowia. Od 5 lat prowadzi czwartkowe i piątkowe koncerty. Każdego roku jest jest ich ponad 70.

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00