Przerwa w pracy BIURA do 8.01.23r.

dla praktyków mdk

Baza dodatkowej wiedzy dla osób stosujących Muzykoterapię Dogłębną Komórkową

TA STRONA JESZCZE NIE MA PEŁNEJ TREŚCI

JEST W BUDOWIE

Aby obejrzeć dostępne treści archiwalne, kliknij poniższy przycisk i przejdź na stronę z informacjami dla terapeutów MDK.

Ukończenie całego kursu Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej, to dopiero początek ciekawej i odpowiedzialnej drogi muzykoterapeuty. Aby absolwentom Akademii Dźwięku ułatwić dostęp do przydatnych i zweryfikowanych informacji Warszawski Oddział Akademii Muzykoterapii uruchomił dedykowany serwis informacyjny ” Praktyka MDK”. Znajdą tu Państwo: wypowiedzi doświadczonych praktyków MDK / linki do ciekawych merytorycznie stron / filmy / refleksje o tematyce zdrowotnej. Publikowane są posty o tematyce mogącej przydać się osobom praktykującym Muzykoterapię. Do poszczególnych sekcji szybko przeniosą Państwa widoczne poniżej graficzne klawisze tematyczne. 

NA SKRÓTY

KLIKNIJ PRZYCISK i PRZEJDŹ DO WYBRANEGO DZIAŁU

Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa

jest dobrze opracowaną, skuteczną metodą przywracania zdrowia w przypadku nawet najcięższych chorób. Opiera się na kilkunastu technikach opracowanych przez dr Barbarę Romanowską, które powstały m.in. na podstawie badań nad dźwiękiem, przeprowadzonych w USA i Francji. Badania naukowe wykonane w Lambdoma Institute przez dr Barbarę Hero udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również przewodzące energię kanały czy centra energii, posiadają swoje własne określone częstotliwości zdrowia (balansu) i wystarczy być do nich dostrojonym, by być zdrowym. Brak harmonii (dostrojenia) oznacza chorobę.

WYKŁADOWCA

Mariusz-Jarymmowicz-22-K
Mariusz Jarymowicz

Jest chirurgiem fantomowym, muzykoterapeutą i badaczem zależności pomiędzy stanem świadomości i stanem fizycznym ludzkiego organizmu. Od 2002 roku jest licencjonowanym instruktorem CHF metodą Pani Vivien Nory Nix. Od 20 lat pomaga ludziom w odzyskiwaniu dobrego stanu zdrowia, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oraz kursy o zróżnicowanej tematyce. Od chwili, kiedy Pani Barbara Romanowska wyjechała na stałe do USA, prowadzi kursy Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej w ramach Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej. Opracował 5 modułów doszkalających, które zostały wprowadzone do programu szkoleniowego Akademii.  8 lat temu, razem z żoną Dorotą, otworzył Naturalne Centrum Zdrowia. 

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00