Telegram

Prowadzi

  • Mariusz Jarymowicz

    Wykładowca, terapeuta, trener rozwoju osobistego. Współwłaściciel Naturalnego Centrum Zdrowia.

Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa – kurs terapii kamertonami

Data

26 - 28 kwi 2024

Czas

11:00 - 17:30

Opłata

1,600.00 zł

Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa (MDK)

jest dobrze opracowaną, skuteczną metodą przywracania zdrowia w przypadku nawet najcięższych chorób. Opiera się na kilkunastu technikach opracowanych przez dr Barbarę Romanowską, które powstały m.in. na podstawie badań nad dźwiękiem, przeprowadzonych w USA i Francji. Badania naukowe wykonane w Lambdoma Institute przez dr Barbarę Hero udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również przewodzące energię kanały czy centra energii, posiadają swoje własne określone częstotliwości zdrowia (balansu) i wystarczy być do nich dostrojonym, by być zdrowym. Brak harmonii (dostrojenia) oznacza chorobę.

Kurs MDK 1+2, łączy poziom pierwszy i drugi. Są to pierwsze dwa poziomy z czterostopniowego kursu. Obejmuje wiedzę z zakresu wpływu fali dźwiękowej na ludzki organizm, opis wszystkich oferowanych w programie kursu technik opartych na wykorzystaniu kamertonów medycznych oraz wprowadzenie do Chińskiej Medycyny w zakresie koniecznym do praktycznego zastosowania takich technik MDK jak technika meridianowa, czy akupresura stóp, będących odpowiednikami akupunktury i refleksologii stóp. Warszawski Ośrodek Akademii Dźwięku, prowadzi wyłącznie kursy stacjonarne.

Takie podejście do nauczania wypływa z przekonania, że ucząc się podstaw terapii opartej w dużej mierze na umiejętności prawidłowego odczuwania oraz precyzji wykonania określonych technik, konieczny jest fizyczny kontakt zarówno z wibracją kamertonów odczuwaną z obu pozycji – terapeuty i pacjenta, jak i z bezpośrednim polem energetycznym oraz ciałem osoby, na której wykonywane są ćwiczenia. To daje głębokie zrozumienie jak w istocie oddziałuje fala dźwiękowa oraz co czuje osoba, na które wykonujemy poszczególne techniki kamertonowe. 

Jest to jedyny w Polsce, oficjalny kurs Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej opracowanej przez Barbarę Romanowską. Wykładowcą jest Mariusz Jarymowicz, absolwent Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej i wieloletni terapeuta. Jest on również autorem 6-ściu tematycznych modułów doszkalających, które oferuje Akademia Dźwięku Barbary Romanowskiej dla jej absolwentów.

 

 

Organizator

Akademia Dźwięku Barbary Romanowskiej - Warszawa
Telefon
+48 784 354 031
Email
mdk@naturalnecentrumzdrowia.com

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00