Telegram

Prowadzi

Kurs Prawidłowego Oddychania „Lepiej oddychaj lepiej!”

Data

18 lis 2023
Minione

Czas

09:00 - 14:00

Wiele razy miałam zapytanie o warsztat oddechowy, który ma tylko cześć praktyczną i dlatego dla tych wszystkich osób, które mają wiedzę teoretyczną i chcą tylko praktycznie poznać ćwiczenia oddechowe, lub chcą zweryfikować, czy wykonują ćwiczenia oddechowe prawidłowo, przygotowałam 2-godzinny Praktyczny Warsztat Oddechowy „Poznaj ćwiczenia oddechowe”. Warsztat to również możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, podczas półgodzinnej sesji pytań i odpowiedzi, która się odbywa na zakończenie.

Te osoby, które same nie zgłębiły teorii, zapraszam na 5-godzinny „Kurs Prawidłowego Oddychania”. To program teoretyczno-praktyczny podczas którego zweryfikujesz własny wzorzec oddychania, dowiesz się jak wygląda prawidłowy i nieprawidłowy sposób oddychania. Dowiesz się jakie objawy i dolegliwości są pochodną nieprawidłowego wzorca oddychania, a których większość osób nie łączy z niewłaściwym oddychaniem. Co jednak najważniejsze praktycznie poznasz ćwiczenia oddechowe, które pomogą Ci przywrócić prawidłowy wzorzec oddychania i mogą pomóc, jeśli jest taka potrzeba, w szeregu dolegliwości i objawów, m.in. takich jak problemy ze snem, chrapanie, bezdech, nadmierny stres, napady lęku i paniki, refluks, astma, chroniczny nieżyt nosa, wyzwania z libido i potencją, tężyczka utajona, zespoły napięcia przedmiesiączkowego, słaba kondycja z dna miednicy i wiele innych.

Więcej informacji i zapisy na mojej stronie treneroddechu.com

Najbliższe Kursy Prawidłowego Oddychania odbędą się 21 października i 18 listopada, w godzinach 9-14. Kameralna grupa, maksymalnie 10 osób.
Koszt uczestnictwa 350 zł.

Najbliższy Praktyczny Warsztat Oddechowy „Poznaj ćwiczenia oddechowe” odbędzie się 24 października, w godz. 18-20, adres j/w. Grupa maksymalnie do 15 osób. Koszt uczestnictwa 200 zł.

Serdecznie zapraszam😊

Elżbieta Dudzińska

Organizator

Elżbieta Dudzińska
Email
elzbieta.dudzinska@zdrowie4u.pl
Strona WWW
http://treneroddechu.com/sesje/

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00