Telegram

Prowadzi

 • Katarzyna Gwiazdowska

  Jestem psychologiem, trenerem i psychodietetykiem.
  Zaczynałam pracę jako wykładowca na wyższej uczelni i trener w biznesie, ale moje serce zawsze było związane z rozwojem osobistym i duchowym. Obecnie zajmuję się holistyczną pracą nad zdrowiem i przywracaniem naturalnej harmonii ciała i ducha.

Krąg kobiet “Mapa Marzeń”

Data

13 sty 2024
Minione

Czas

10:00 - 18:00

Opłata

450.00 zł

Krąg kobiet „Mapa Marzeń”

warsztat kreowania i manifestacji marzeń
w oparciu o koherencję serca

13 stycznia 10-18

Warszawa

 

Jeśli chciałabyś…

 • świadomie manifestować swoje marzenia
 • czujesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
  ale wciąż nie potrafisz to przekuć w praktykę
 • stoisz w miejscu i pragniesz zacząć coś nowego
 • pragniesz obfitości, miłości i związku, a nadal żyjesz w poczuciu braku
  i samotności. W końcu chcesz to zmienić!
 • chcesz dotrzeć do tego, czego naprawdę pragniesz w sercu
 • chciałabyś wziąć stery w swoje ręce i wykreować coś naprawdę CUDOWNEGO w tym roku dla siebie i Twoich bliskich

…To ten warsztat jest dla Ciebie!

 

Zapraszam Cię do przestrzeni, w której odkryjesz, doprecyzujesz, wyrazisz i stworzysz to, czego pragniesz. Czeka na Ciebie miejsce w kobiecym kręgu, pełnym inspiracji i czułości dla marzeń, które czekają, aż je spełnisz.

 

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TEN WARSZTAT? JAKIMI METODAMI BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

 

Na warsztacie poznasz praktyczne zastosowanie PRAWA PRZYCIĄGANIA, które pokazuje, że każdy z nas przyciąga do swojego życia to, czym emanuje. Nauczysz się zarządzać swoimi wibracjami dzięki narzędziom takim jak koherencja serca, praktyka Soul Body Fusion®, medytacja, pogłębiony oddech i wizualizacje.

 

 • Nasze spotkanie zaczniemy od MEDYTACJI WDZIĘCZNOŚCI za ubiegły rok i za wszystkie marzenia, które już się spełniły. Praktyka wdzięczności jest pięknym procesem, który otwiera serce i wprowadza je w stan WYSOKICH WIBRACJI.
 • Dołączymy do tego praktykę KOHERENCJI SERCA, która wzmacnia pole serca i MOC jego KREACJI. To właśnie serce jest silnym magnesem, który może przyciągnąć do Ciebie to, co naprawdę pragniesz.
 • Połączymy się z Duszą i Wyższym JA dzięki praktyce SOUL BODY FUSION®. Dzięki temu, zobaczysz swoje życie z wyższej perspektywy i być może odkryjesz głębsze pragnienia i marzenia zapisane w swojej Duszy.
 • Następnie przeprowadzę Cię następnie przez proces WIZUALIZACJI przyszłości, w której Twoje marzenia już się spełniły. Dodamy do tego uczucia i zmysły, aby wzmocnić kreację.
 • ROZPUŚCIMY wszelkie BLOKADY energetyczne i ograniczające przekonania typu: nie dam rady, nie mam pieniędzy, nie stać mnie, nie potrafię, nie uda się, nigdy nie… one są tylko iluzją. Masz prawo do Obfitości i Miłości w swoim życiu!
 • Na końcu stworzymy MAPĘ MARZEŃ metodą BAGUA (wg feng shui), którą zabierzesz do swojego domu. Będzie Ci przypominać o Twoich marzeniach i pragnieniach. Możesz aktywnie z nią pracować dalej, dzięki wszystkim narzędziom, które poznasz na tym warsztacie.
 • I przede wszystkim będziemy się DOBRZE BAWIĆ😊. Połączymy się z naszym wewnętrznym dzieckiem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych!

 

Stworzenie swojej mapy marzeń jest proste i przynosi mnóstwo korzyści. W głowie myśli i pragnienia mieszają się ze sobą. Nie mając, o co się zaczepić, pozostają nieuchwytne. Kiedy przeniesiesz je na papier, zobaczysz jak łatwo złapać je za rękę. Po warsztacie przypomnisz sobie, jak to jest, kiedy akt kreacji przynosi satysfakcję i poczucie spełnienia. Nie musisz być artystką“, nie potrzebujesz konkretnych umiejętności. Użyjemy prostych narzędzi i materiałów. Wystarczą kolorowe czasopisma, nożyczki i klej oraz Twoje otwarte serce!

 

CO ZYSKASZ? DZIĘKI UDZIALE W TYM WARSZTACIE ZDASZ SOBIE SPRAWĘ, ŻE:

 • Masz dostęp do nieograniczonych możliwości. Potrafisz kreować swoje życie najwyższej jakości i jesteś otwarta na to, co przyniesie Ci Wszechświat.
 • Masz połączenie ze sobą na poziomie serca. Znasz narzędzia, którymi możesz wpływać na swoje wibracje i na to, co przyciągasz do swojego życia. Potrafisz wprowadzać siebie w stan koherencji serca i odczuwać stan flow.
 • Umiesz dbać o siebie, bo wiesz co jest dla ciebie najlepsze.
 • Potrafisz czerpać inspirację z prostych rzeczy. Okazje przychodzą do Ciebie same, a ty witasz je z uśmiechem.
 • Powitasz nową energię do zmiany i manifestacji marzeń w Twoim życiu.

​​

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

To spotkanie jest dla kobiet o otwartych sercach i umysłach, które pragną wziąć ster w swoje ręce i wykreować życie najwyższej jakości. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w temacie tworzenia mapy marzeń, ani nie musisz znać żadnych metod wykorzystywanych w tym warsztacie. Zapraszam Cię w podróż do wewnątrz, gdzie jak Alicja w Krainie Czarów będziesz odkrywać niezwykły świat marzeń!

 

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ?

Zabierz kilka kolorowych czasopism/ gazet, gdzie jest dużo zdjęć. Polecam czasopisma z różnych dziedzin, aby mieć duży wybór. Weź również ze sobą nożyczki i klej. Arkusze zapewnia organizator. Ubierz się wygodnie, gdyż będziemy tańczyć, ruszać się, a także siedzieć na poduszkach do medytacji i wycinać na podłodze. Zabierz też dobry humor i otwarte serce ❤.

 

 

INWESTYCJA

Cena promocyjna do 31.12.2023 to 350 zł.

Cena od 1.01.2024 to 450 zł.

Zaliczka na warsztat 150 zł płatna przy zapisie. II rata płatna gotówką na miejscu.

ZAPISY: https://kasiagwiazdowska.com/krag-kobiet-mapa-marzen-2/

 

PROWADZĄCA

Katarzyna Gwiazdowska – psycholog, certyfikowany praktyk Koherencji Serca (HeartMath© Certified Practitioner), Nauczyciel metody Soul Body Fusion© (SBF Master Teacher). Autorka książki „Tajemnice zdrowia” i licznych wykładów oraz medytacji dostępnych na jej kanale YouTube. Prowadzi warsztaty i kręgi kobiet od 2014r. Kocha taniec, muzykę i twórcze chwile w kuchni. W głębi serca artystka, na zewnątrz praktyczna organizatorka. Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje praca z kobietami. Lubi inspirować do kreowania i pracować w nurcie psychologii pozytywnej.

 

 

Organizator

Katarzyna Gwiazdowska
Telefon
+48 506 299 187
Email
kontakt@kasiagwiazdowska.com
Strona WWW
https://kasiagwiazdowska.com/

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00