Telegram

Prowadzi

  • Kaxia E. Kowalewska

    Autorka popularnej książki „Tajczi bez tajemnic” jest kwalifikowaną instruktorką rekreacji ruchowej w zakresie fitnessu psychofizycznego. Uczy czikungu i tajczi. Jest uczennicą Yang Juna, bezpośredniego spadkobiercy spuścizny rodziny Yang. Podstawy wiedzy oraz praktyki w tym stylu tajczi zdobyła podczas swojej podróży do Chin w 2004 r., a następnie wielokrotnie brała udział w szkoleniach organizowanych przez Yang Juna we Francji, Niemczech i Włoszech.

Czikung (Qigong) Promienny Lotos – dla kobiet

Data

02 wrz 2024

Czas

18:00 - 19:30

CZIKUNG PROMIENNY LOTOS
oraz inne ćwiczenia korzystne dla zdrowia kobiet

Czikung (qigong) to starożytna chińska gimnastyka dla zdrowia i długowieczności. Sprawdzona przez tysiąclecia w Chinach, coraz bardziej popularna i propagowana przez lekarzy na Zachodzie. Chińskie kobiety ćwiczące systematycznie czikung nie znają dolegliwości związanych z menstruacją czy menopauzą. Regularne ćwiczenie zapewnia lepsze zdrowie i sprawność – zarówno fizyczną jak i umysłową. Przedłuża młodość, napełnia radością życia. Pomaga przetrwać stresy życia w cywilizacji technicznej. Wzmacnia naturalną odporność organizmu. Czikung jest stosowany w Chinach prywatnie, jako obowiązkowy relaks podczas przerw w pracy, w dużych chińskich firmach i szkołach, a także jako terapia w szpitalach. Jest ważnym elementem w procesach rehabilitacji po urazach fizycznych i psychicznych. Stanowi nieodłączną część Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Czikung Promienny Lotos autorstwa Chinki Daisy Lee to specjalny zestaw ćwiczeń czikungu przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Są to ćwiczenia rozluźniające, oczyszczające i wzmacniające organizm, regulujące funkcje wszystkich narządów i układu hormonalnego. Doskonałe i proste w codziennym stosowaniu jako profilaktyka, są ukierunkowane na poprawę zdrowia kobiety, osiągnięcie harmonii psychofizycznej i dobrostanu. Na zajęcia składają się:
• automasaż całego ciała z elementami akupresury
• ćwiczenia ruchowe
• tybetański masaż dźwiękiem (głosem ćwiczących)
• ćwiczenia oddechowe

Prowadząca: Kaxia E. Kowalewska

Trenerka czikungu oraz tajczi.
Autorka popularnej książki „Tajczi bez tajemnic” jest kwalifikowaną instruktorką rekreacji ruchowej w zakresie fitnessu psychofizycznego. Uczy czikungu i tajczi.
Czikung Promienny Lotos opanowała pod okiem jego twórczyni, Mistrzyni Daisy Lee. W lipcu 2012 r. otrzymała dyplom instruktorski. Ponadto zna styl czikungu Lecący Żuraw (wg przekazu Mistrza Liu Zhongchuna) oraz czikungi szaolińskie, których nauczyła się od Sławomira Pawłowskiego, i wiele innych ćwiczeń rekreacyjno-zdrowotnych. Jej nauczycielami są Francesco Garripoli (uczeń Mistrza Duan Zhilianga) oraz Jutta Kellenberger (uczennica Mistrza Mantaka Chia). W praktyce czikungu dla kobiet wykorzystuje wszystkie te formy czikungów.

Zapisy: 48 696 155 865
wudang@wp.pl

Inwestycja: 40,- zł lub 120,- zł za 4 zajęcia z góry.

Organizator

Kaxia E. Kowalewska
Telefon
+48 696 155 865
Email
kekowalewska@wp.pl

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00