Przerwa w pracy BIURA do 8.01.23r.

Telegram

Prowadzi

  • Katarzyna Gwiazdowska
    Katarzyna Gwiazdowska

    Jestem psychologiem, trenerem i psychodietetykiem.
    Zaczynałam pracę jako wykładowca na wyższej uczelni i trener w biznesie, ale moje serce zawsze było związane z rozwojem osobistym i duchowym. Obecnie zajmuję się holistyczną pracą nad zdrowiem i przywracaniem naturalnej harmonii ciała i ducha.

Certyfikowany Kurs Praktyka Soul Body Fusion®

Data

09 - 10 wrz 2023
Minione

Czas

10:00 - 16:00

Czym jest Soul Body Fusion®?
Soul Body Fusion® to prosta metoda dostępna dla każdego, która pomaga wznieść się na wyższy poziom świadomości. Wzmacnia intuicję i sprawia, że duchowe i fizyczne aspekty są w nas jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu możemy mieć lepszy dostęp do najwyższej mądrości, która jest w nas. Pozostawiamy za sobą lęk i ograniczenia naszego umysłu oraz wznosimy się na taki poziom świadomości, gdzie miłość, harmonia i spokój są naszym naturalnym stanem bycia. Kiedy sprowadzamy wyższą świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie. Wtedy połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne.

Czym Soul Body Fusion® nie jest?
Ta metoda nie jest medytacją, w której szybujemy wysoko do innych stanów świadomości. Tutaj wykorzystujemy praktykę uważnej obecności (mindfulness) i jesteśmy cały czas obecni w swoim ciele. SBF nie jest też afirmacją, wizualizacją pozytywnej przyszłości czy też pragnieniem osiągnięcia czegokolwiek. Celem SBF jest połączenie się ze swoją Duszą i otworzenie się na wszelkie dary, które może nam ona przekazać. Nie zawężamy intencji do „chcenia” czegoś konkretnego np. zdrowia, spełnionego związku czy też bogactwa. Intencja w tej praktyce jest zawsze ta sama: połączenia z najwyższymi wibracjami Duszy, które na ten moment są dla nas dostępne i…. otwieramy się na CUDA. To powoduje, że otrzymujemy znacznie, znacznie więcej, aniżeli byśmy chcieli i wyśnili sobie w najśmielszych snach.

Czego dowiesz się na warsztacie?
W jaki sposób mogę jeszcze bardziej połączyć się ze swoją duszą?
Jak rozpoznać głos swojej duszy/ serca w odróżnieniu od głosu umysłu/ Ego?
Czym jest ścieżka duszy? I jak mogę nią iść?
Jak mogę doświadczyć jeszcze większej integracji duszy i ciała?
W jaki sposób ta integracja może się przełożyć na moje życie codzienne?
Czy można wykonywać fuzje zwierzętom/ miejscom/ sytuacjom?

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00