chirurgia fantomowa

Metodą Nory Nix

Chirurgia Fantomowa

Jest bezinwazyjną metodą uzdrawiania dolegliwości organizmu.

Wykorzystuje zjawisko, polegające na tym, że obserwacja cząstki elementarnej, zmienia jej stan energetyczny. Zmienia również zapisane na na tym poziomie informacje. Dzięki specyficznej budowie komórek żywych organizmów można programować ich funkcjonowanie precyzyjnie uformowaną ludzką myślą. Dzięki aktualnej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, usuwanie dolegliwości ludzkiego ciała, bez użycia specjalistycznego sprzętu medycznego, jest bardziej zrozumiałe i coraz lepiej udokumentowane. Chirurgia Fantomowa, jest również znana jako chirurgia kwantowa, czy też jako operacje fantomowe.

Pytania i odpowiedzi

Kliknij w pytanie a otrzymasz odpowiedź.

Na czym polega operacja fantomowa ?

Podczas operacji fantomowej, obserwatorem rzeczywistości jest terapeuta, który widząc chore tkanki, świadomie wpływa na ich stan, powodując przywrócenie właściwego, zdrowego wzorca ich funkcjonowania, tak zwanego fantomu, czasem zwanego planem, po angielsku określanym jako “blueprint”. Np. u osoby z dolegliwościami, zmiana wzorca (fantomu) jest tak duża, że przekłada się na objawy fizyczne. Kiedy zmiana wzorca, czyli fantomu jest niewielka, osoba odczuwa okresową dolegliwość bólową lub dysfunkcję czynnościową, ale rutynowe badania diagnostyczne nie wykazują zmian fizycznych. Terapeuta ( chirurg fantomowy ), usuwa skutki działania silnego bodźca fizycznego lub psychicznego stresu, który zawsze przyczynia się do powstania zmian w stanie informacyjnego wzorca, według którego funkcjonują narządy. Przywrócenie prawidłowego zapisu wzorca – fantomu, charakterystycznego dla każdego z nas, znacznie przyspiesza powrót do zdrowia. Wiadomo, że komórki w organizmie są wymieniane na nowe wielokrotnie w ciągu życia, a wiele z nich jest regenerowane w ciągu tygodni, dni a nawet godzin.  Dzięki operacjom fantomowym, tworzące się komórki ponownie mają możliwość odnawiania się, bez powielania “błędów” spowodowanych zniekształconym w stosunku do oryginału wzorcem. Zatem, po operacji fantomowej, organizm ma możliwość pełnej i szybkiej regeneracji własnymi siłami.

Co można uzdrowić operacją fantomową ?
  • dolegliwości ze strony układu ruchu (np. bóle od kręgosłupa, bóle stawów, kontuzje mięśni, więzadeł, ścięgien, kości)
  • zaburzenia funkcjonowania układu krwionośnego (np. stany zapalne zastawek żylnych, zapalenie żył, stany po urazach)
  • zaburzenia funkcjonowania układu trawienia (np. wrzody żołądka i dwunastnicy, stany zapalne jelit, dysfunkcje trzustki, wątroby)
  • zaburzenia funkcjonowania układu wydalniczego (np. żylaki odbytnicy, owrzodzenie j.grubego, stany zapalne)
  • zaburzenia funkcjonowania układu rozrodczego (np. przerost prostaty, cysty na jajnikach, endometrioza, mięśniaki macicy, dysfunkcje jąder i jajników, urazy po porodowe)
  • zaburzenia funkcjonowania układu hormonalnego (np. dysfunkcje, cysty, guzki)
  • niektóre zaburzenia funkcjonowania układu nerwowego (np. SM, nadreaktywność, bóle fantomowe, stany po urazowe)

 

Uwaga!Nie operujemy oczu i serca.

Czy można operować zwierzęta ?

Tak, oczywiście. Te same techniki, które używamy w stosunku do ludzi, można stosować w operacjach na zwierzętach. Wymaga to jednak dodatkowej wiedzy o naturze zwierząt, aby odpowiednio dobierać techniki celem osiągnięcia zamierzonego efektu.

Kto może stać się chirurgiem fantomowym ?

Chirurgia fantomowa to metoda dla ludzi kochających życie. Pełnych miłości i wiary w moc dobra. To metoda wspierająca dojrzałość emocjonalną i duchową. Aby osiągnąć pełnię i skuteczność, niezbędna jest wiara w Boskie pochodzenie wszechrzeczy, Jego mądrość i dobro.

Wiek, w którym można uczestniczyć, w kursie Chirurgii Fantomowej to ukończone 25 lat. Górną granicę wieku wyznacza indywidualny stan organizmu i zwykle jest to 70 rok życia. W obu przypadkach, zarówno przy granicy dolnej jak i górnej, chodzi o pewne ograniczenia co do możliwości uczestniczenia w praktycznych ćwiczeniach podczas nauki niektórych, istotnych technik Chirurgii Fantomowej. 

Jak stać się chirurgiem fantomowym ?

Proces szkolenia chirurga fantomowego, zaczyna się od uczestnictwa w kursie podstawowym. Daje on możliwość doświadczenia czym jest Chirurgia Fantomowa i nauczenia się operacji fantomowych przywracających zdrowie kluczowych dla organizmu narządów wewnętrznych. Poznane techniki pozwalają również przywrócić właściwą kondycję układu krwionośnego, układu oddechowego i układu ruchu, zwłaszcza stawów i kręgosłupa. Dają możliwość wzmocnienia i harmonizacji pracy układu nerwowego.

Absolwenci kursu podstawowego, mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności w ramach organizowanych praktyk Chirurgii Fantomowej. Są to 3-dniowe spotkania o różnej tematyce i zawartości merytorycznej, dopasowane do możliwości danej grupy.

Terminy kursów

Wybierając termin pierwszej części, proszę zwrócić uwagę na termin drugiej, integralnej części danego kursu.

Plan zajęć

Obie części kursu, mają ten sam plan zajęć.

Piątek: 10.00-18.30

Sobota: 10.00-18.30

Niedziela: 10.00-18.00

Sala: 118, I piętro

w Naturalnym Centrum Zdrowia

 

Prowadzą:

Dorota i Mariusz Jarymowicz

Jeśli jesteś na tej stronie oznacza to, że zainteresował Cię temat Chirurgii Fantomowej.

To wspaniale!

Ze względu na specyfikę metody, pragniemy z Tobą porozmawiać telefonicznie. To pomoże nam poznać się wzajemnie i upewnić, że oferta Akademii Chirurgii Fantomowej jest właściwą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jeśli podczas rozmowy, okaże się że jest to właściwy kurs dla Ciebie, otrzymasz maila z danymi do zalogowania się na stronę Akademii Chirurgii Fantomowej, gdzie jest  formularz zgłoszeniowy oraz informacje praktyczne i ceny oraz formy płatności.

Aby skontaktować się z nami po raz pierwszy, wyślij formularz pierwszego kontaktu.
FORMULARZ PIERWSZEGO KONTAKTU

Dla osób, które jeszcze nie otrzymały hasła

Dostęp do stron Akademii Chirurgii Fantomowej

Jest chroniony hasłem odrębnym dla strony KURSU i PRAKTYK

KURS CHIRURGII FANTOMOWEJ

Aby przejść do strony Akademii Chirurgii Fantomowej z pełnym opisem kursu, użyj przycisku z napisem Kurs CHF.

PRAKTYKI CHIRURGII FANTOMOWEJ

Aby przejść do strony Akademii Chirurgii Fantomowej z pełnym opisem dotyczącym warsztatów doszkalających, użyj przycisku z napisem Praktyki CHF.

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00