Telegram

Prowadzi

Medytacja Procesu Tworzenia

Data

07 maj 2024
Minione

Czas

18:30 - 20:30

Opłata

75.00 zł

Celem medytacji jest nawiązanie kontaktu z naszym ciałem. W momencie, kiedy łączymy się z odczuciami wypływającymi z ciała, nawiązujemy głęboki kontakt w tym, co jest w nas na co dzień. Z tym co nosimy choć czasem nie wiemy, że niesiemy. Ciało do nas mówi i współpracuje poprzez napięcia, bóle i różne symptomy somatyczne.

Obserwując to, mogę dojść do tego co jest dla mnie ważne, ale także zrozumieć moje wzorce i mechanizmy działania, dlaczego robię to co robię, dlaczego ciągle spotykają mnie podobne sytuacje, jaki wzorzec nieświadomie powielam. Dlaczego pomimo ustaleń ze sobą, reaguję automatycznie, albo idę w zupełnie innym kierunku niż świadomie wybieram. Jakie są moje metody działania…

Mogę zrozumieć co ciało mówi, kiedy boli i na jakie sprzeczności we mnie wskazuje. Doprowadzenie do ładu w ciele, umyśle i duszy doprowadza do uświadomienia sobie poglądu, wzorca i zmiany go na taki, jaki jest dla nas wspierający i prawdziwy.

Medytacja Procesu Tworzenia buduje świadomość siebie i swoich prawdziwych potrzeb. Poprzez nawiązanie wewnętrznego dialogu z sobą oraz ze swoim ciałem, danie uwagi temu w nas tej uwagi potrzebuje, jesteśmy w stanie skupiać się na co dzień na tym co chcemy tworzyć i wspierać to naszym działaniem i wyborami.

Nasze życie kierowane jest przez część zwaną podświadomość. To nasz system operacyjny. Tu jest zbiór naszych wzorców, zasad i metod działania, które potem określają nasze reakcje. Często zupełnie nieświadomie, powielane odruchowo, automatycznie. 

Świadomość to umiejętność obserwowania samego siebie. To właśnie tutaj dochodzi do zrozumienia i transformacji nieświadomych mechanizmów, wzorców i poglądów. 

Podczas medytacji pokażę Ci jak z przestrzeni serca łączyć wyższą świadomość z umysłem i sygnałami płynącymi z ciała wraz z refleksją nad doświadczeniem i wynikającą z tego mądrością. Docierając do emocji i pamięci zdarzeń zapisanych w naszym ciele asystuję w odkrywaniu podświadomych mechanizmów działania, które są ciągle aktywne w naszym życiu. 

Dzięki temu jesteśmy w stanie skupiać się na co dzień na tym co chcemy tworzyć z prawdziwych potrzeb i wartości naszego serca oraz wspierać to swoimi działaniami i wyborami. Metoda Spectrum of Creation® metoda pozwala zrozumieć i opanować zasady rządzące procesem tworzenia i zastosować je w praktyce. 

Najbliższe medytacje stwarzają możliwość doświadczenia na sobie jak działa ta metoda, jak się ją czuje w ciele. 

Jeśli nie możesz uczestniczyć w medytacji a chciałabyś doświadczyć tego rodzaju pracy to zapraszam na sesję indywidualną (osobiście lub skypowo) w cenie 280 zł/godz. Jest to dobry wstęp do rozpoczęcia warsztatów. Celem sesji jest rozwiązywanie bieżących trudnych sytuacji życiowych poprzez zrozumienie genezy ich powstania i znajdowanie nowych rozwiązań – sposobów postępowania i radzenia sobie z podobnymi sytuacjami. Sesje pozwalają popatrzeć głębiej na konkretne sytuacje z codzienności i na bieżąco rozwiązywać wewnętrzne konflikty.

Wprowadzenie nowych poglądów czy mechanizmów działania w praktykę codzienności uruchamia zmiany w życiu. Zmiana to proces i wymaga systematycznej pracy w tym kierunku. Stąd też zapraszam na warsztaty, a więcej o tym w linku do wydarzenia  poniżej:

https://fb.me/e/6i0mNjsH1

Kiedy: 7 maja, 23 maja

Gdzie: Sala Słoneczna nr 127

Inwestycja: 75 zł od spotkania

Prowadzenie: Marta Złotnikiewicz 

Zapisy:
marta.zlotnikiewicz@wp.pl 
lub kontakt sms 660-742-750

Prowadząca o sobie: 

Od 10 lat pracuję z ludźmi w formie warsztatów oraz sesji indywidualnych w procesie odnajdywania siebie i powrotu do siebie. Uczę jak słuchać ciała i jak kontaktować się z treściami, które się poprzez nie pojawiają. Jestem towarzyszem podróży trzymającym otwarte serce, tak byś w bezpiecznych warunkach mogła/mógł usłyszeć ten wewnętrzny głos, spotkać się ze swoimi prawdziwymi jakościami oraz otworzyć się na własny potencjał. Wierzę, że jesteśmy twórcami własnego życia, o ile dajemy mu się do niego świadomie stawić, a ciało i przepływ miłości i życia są do tego wystarczającym narzędziem. 

Wcześniej pracowałam jako tancerka współczesna w teatrach i przy Operze Narodowej, jednocześnie rozwijając się na polu duchowym. W tym czasie praktykowałam samoświadomość poprzez oddech, ścieżkę buddyjską, kundalini jogę. Z połączenia tych doświadczeń stworzyłam własną praktykę Dance It Out! łączącą medytację w ruchu z umiejętnością obserwowania siebie na poziomie ciała umysłu emocji i ducha, zapraszając do tego zabawę, kontakt z drugim człowiekiem i śpiew. To właśnie świadomość siebie i przepływ w ciele są moją codzienną praktyką tworzenia swojej rzeczywistości w oparciu o miłość do siebie i innych. Bliska jest mi także miłość do Ziemi, przyszłych pokoleń i szacunek do zasobów naturalnych.

Prywatnie kobieta, żona, mama dwóch córeczek i miłośniczka wyrażania się poprzez wszystko co robię.

Organizator

Marta Złotnikiewicz
Telefon
+48 660-742-750
Email
marta.zlotnikiewicz@wp.pl

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00