Telegram

Prowadzi

  • Katarzyna Gwiazdowska

    Jestem psychologiem, trenerem i psychodietetykiem.
    Zaczynałam pracę jako wykładowca na wyższej uczelni i trener w biznesie, ale moje serce zawsze było związane z rozwojem osobistym i duchowym. Obecnie zajmuję się holistyczną pracą nad zdrowiem i przywracaniem naturalnej harmonii ciała i ducha.

Kurs Pulsingu I i II stopnia – Terapia holistyczna

Data

22 - 23 cze 2024

Czas

10:00 - 18:00

CENA ZAJĘĆ:

PULSING stopień I – 850 zł
PULSING stopień II – 850 zł
Pakiet I i II stopnia zamiast  tylko 1500zł

Miejsce na kursie rezerwuje wpłata 600 zł zaliczki. II rata płatna na miejscu gotówką.
Zaliczki nie są zwracane gdy uczestnik wycofa się na 2 tygodnie lub później przed kursem.
Osoby powtarzające kurs mają 50% zniżki

Oba kursy są certyfikowane, aby wziąć udział w kursie II stopnia, należy ukończyć najpierw kurs I stopnia. Jeśli chcesz pracować tą metodą w gabinecie z klientami i być Terapeutą Pulsingu – należy wziąć udział w obu stopniach.

ZAPISY: kontakt@kasiagwiazdowska.com

Pulsing jest twórczą metodą pracy z ciałem. Dzięki pulsingowi możesz pomagać innym odblokowywać energię, która zastała się na wielu poziomach, nie tylko na planie fizycznym!

Kurs nie jest przeznaczony tylko dla terapeutów czy masażystów. Można wziąć w nim udział nie mając żadnego doświadczenia w masażu czy pracy z ciałem. Wiele osób przychodzi na te warsztaty tylko dla siebie. Jest to głęboka terapia i praca z ciałem. Doświadczamy uwolnienia i oczyszczenia na wielu poziomach.

W jakich sytuacjach stosujemy pulsing:

Przede wszystkim dla głębokiego natychmiastowego relaksu, w przypadku różnego typu schorzeń, kiedy się źle czujemy fizycznie i psychicznie , kiedy zamiast sprzyjającej zdrowiu akceptacji wkraczamy na drogę chorobotwórczej negacji, w celu redukcji stresu i zintegrowania problemów emocjonalnych. Terapia Pulsacyjna to również jeden z precyzyjniejszych sposobów na diagnozowanie bloków w ciele zanim rozwiną się one w problem zdrowotny. Oznacza to, że jest również terapią prewencyjną, wysoce skuteczną w swojej profilaktyce. Jednak piękno pulsowania polega naprawdę na tym, że niekoniecznie trzeba mieć problem, aby poddać się zabiegowi i wyciągnąć z sesji ogromne korzyści. Jest to prawdziwy proces odkrywania siebie, rozwoju osobowości i wzrastania– w łagodny i przyjemny sposób

Organizator

Katarzyna Gwiazdowska
Telefon
+48 506 299 187
Email
kontakt@kasiagwiazdowska.com
Strona WWW
https://kasiagwiazdowska.com/

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00