Telegram

Prowadzi

Uwalnianie emocji i niewspierających przekonań

Data

11 mar 2023
Minione

Czas

Dokładne godziny dostępne u organizatora.
10:00 - 16:00

Zapraszam Cię na warsztat – Uwalnianie emocji i niewspierających przekonań.

Aby skorygować niedziałające obszary swojego życia trzeba zmienić niewspierające przekonania i uwolnić zablokowane emocje.
Na spotkaniu :

• nauczysz się rozmowy ze swoim ciałem i umysłem,
• poznasz dobrodziejstwo koherencji serca i mózgu,
• dowiesz się jak radzić sobie z emocjami i przekonaniami i jak uwalniać te nie wspierajace,
• doświadczysz mocy medytacji,
• zainicjujesz potężne zmiany w ważnych obszarach swojego życia

 

Na warsztacie poznasz efektywne metody głębokiego relaksu, koherencji serca i umysłu a także pracy z emocjami z poziomu bezwarunkowej miłości – jej energia jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, emocji i przedsięwzięć. Doświadczysz przyspieszonej transformacji dzięki grupowym procesom.
W rdzennych tradycjach ciało stanowi jedność z podświadomością, która „steruje” naszym zdrowiem, stanem emocjonalnym, a nawet przyciąganymi zdarzeniami.
Codzienna rozmowa z ciałem otwiera niezwykłe możliwości kreowania swojego życia. Rozmowę z podświadomością umożliwia test kinezjologiczny. Dzięki temu narzędziu uzyskujemy odpowiedzi tak lub nie. Jedyne co potrzebujesz to nieco doświadczenia i otwartości.
Na spotkaniu zademonstruję i przećwiczymy to narzędzie do pracy ze sobą, z emocjami i przekonaniami.
Test kinezjologiczny to podstawowe narzędzie prac badawczych Dawida Hawkinsa i Brada Nelsona.
Jest stosowany w pracy terapeutycznej na całym świecie z rewelacyjnymi rezultatami. Na spotkaniu zapoznasz się z kinezjologicznym diagnozowaniem i uwalnianiem zablokowanych emocji i z niezwykłą precyzją.

Przekonania to najprościej mówiąc wszystko w co uwierzyliśmy. Determinują, jak widzimy świat, decydują o tym, gdzie kierujemy swoje życie. Na spotkaniu dowiesz się jak identyfikować niewspierające przekonania i je zmieniać.

Moja nauczycielka duchowa Pema Cziedryn często powtarza, że chęć zmieniania siebie jest zasadniczo i tu cytuje jej słowa „formą autoagresji. Tak się składa – szczęśliwie czy nie – że w naszych słabościach jednocześnie zawiera się nasza wspaniałość…Nasze neurozy i nasza mądrość są utkane z tej samej materii. Jeśli zabijemy w sobie neurozy. Zabijemy też mądrość.”

Zamiast nieustającego procesu zmieniania siebie, ciśnienia, porównywania się, oczekiwania, że będziesz taka/i lub owaka/i… Proponuję spotkanie, które zainspiruje ciebie do przebywania w miejscu autentycznego spokoju, odpuszczenia, dbania o siebie, delikatności dla siebie, osławionego stawiania granic, cieszenia się sobą. Podzielę się narzędziami umożliwiającymi te stany i zachęcę do „pracy domowej”: uważności na swoje uczucia i reakcje, uważności na swoje potrzeby, trenowanie troskliwości i czułości.

Jeśli:

– chcesz uwolnić zablokowane emocje, lęki, stare niewspierające programy/ przekonania, tworzyć radość i satysfakcjonujące życie,
– doświadczasz niskiej samooceny, niskiego poczucia własnej wartości, braku zaufania do siebie i nadmiernej kontroli,
– szukasz efektywnych sposobów do osiągania stanu harmonii / równowagi oraz szczęśliwego dostatniego, spełnionego życia,
– jesteś gotowa/y uruchomić wewnętrzny potencjał samouzdrawiania,

…to spotkanie jest dla Ciebie. :))


Przy uwalnianiu emocji prowadząca pracuje z testem kinezjologicznym w komunikacji z ciałem, podstawowym narzędziem prac badawczych Dawid’a Hawkins’a, Bradley’a Nelson’a. Czerpię z wiedzy / doświadczenia między innymi: Dr Alberto Villoldo, Dr Dawson Church, Dr Joe Dispenza, Dr Bruce Lipton, Gregg Braden, a także HeartMath Institute.

 

Termin: sobota 11 marca 2023, godzina 10.00 – 16.00

Kameralna grupa – max 12 osób

Jeśli chcesz, to zabierz własną matę do jogi, koc i coś pod głowę do sesji leżących. Na miejscu są maty i poduchy medytacyjne.


Koszt:
350 zł

Zapisy:
kontakt@alinabaniecka.pl
lub telefonicznie: 694 456 838,

Miejsce rezerwuje wpłata zadatku w wys. 150 zł na podane konto. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu lub przelewem przed warsztatem.
Zadatek jest w pełni zwrotny, jeśli nie doszłoby do warsztatu z przyczyn losowych. W wypadku rezygnacji Uczestniczki do 3 marca, potrącamy 30 procent zadatku czyli 45 zł, w przypadku wycofania się po 3 marca zadatek jest bezzwrotny.

Konto: Sol Academy Sp. z o.o.
Nr konta: Bank: Milenium, SWIFT: BIGBPLPW
Konto: PL03116022020000000372064426
Tytuł wpłaty: zaliczka warsztat 11.03.2023 Kwota: 150 zł
Termin wpłaty: do 3.03.2023

Organizator

Alina Baniecka
Telefon
694 456 838
Email
kontakt@alinabaniecka.pl
Strona WWW
https://www.alinabaniecka.pl/

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00