Telegram

Tworzenie Biznesu 01

Data

29 - 31 lip 2024

Czas

09:00 - 19:00

Opłata

3,200.00 zł

Jesteś Twórcą swojego życia. Cokolwiek robisz – czy to będą projekty dotyczące związków, rodziny, zdrowia, pracy czy biznesu – jest to proces twórczy, który podlega określonym zasadom.
Pierwszym krokiem jest zrozumienie sytuacji w której jesteśmy, naszych potrzeb, zewnętrznych interesariuszy i na tej podstawie stworzenie wizji. Moc wizji opiera się na Twojej motywacji oraz koherencji potrzeb twórcy i rynku.

Na tym warsztacie będziesz się uczyć:

  • rozumieć swoją motywację do tworzenia, aby brak, strach, chęć zaimponowania, czy władzy nie zniekształciły twojego projektu. Twoja motywacja na tym etapie może wpływać na cały projekt
  • patrzeć na sytuację w jakiej jesteś obecnie i określać jakie są Twoje pasje i potrzeby twórcze
  • rozpoznawać, jakie blokady powstrzymują Cię przed pójściem za głosem swojego powołania
  • rozpoznawać prawdziwe potrzeby (odróżniać je od chciejstw i tych wykreowanych), rozumieć siebie w tym aspekcie i zrozumieć gdzie twoja wizja tworzenia jest koherentna z potrzebami innych
  • określić swoją rolę – kim jestem w mojej wizji
  • zrozumieć jak powielałeś szablony rodziny, znajomych i telewizji, spodziewając się oszałamiających rezultatów
  • jakie umiejętności / narzędzia rozwija w Tobie obecna sytuacja / praca

Stworzysz:

  • klarowną wizję biznesu/ życia zawodowego, odpowiadając na pytania: co chcę stworzyć, dla kogo i po co (jaki ma to sens i jaka jest prawdziwa motywacja).

 

JAKOŚCI KTÓRE WYPRACUJESZ: umiejętność współodczuwania, empatia, jasność widzenia, ustalenie kierunku i kompleksowe zrozumienie potrzeb i sytuacji.

WYZWANIA PRZED KTÓRYMI STANIESZ: nieosiągalne kryteria, brak elastyczności myślenia, zimna logika, prokrastynacja, brak kierunku, strach przed zaangażowaniem, chęć schowania się za kimś, niechęć do określenia siebie i swojego kierunku, chęć zaimponowania, chęć udowodnienia komuś, skoncentrowanie się tylko na pieniądzach.

Prowadzą: Anna Brandysiewicz i Barbara Bargieł-Paikert

Więcej informacji na stronie organizatora:
https://www.schoolofcreation.com/pl/wydarzenia/wydarzenie/tworzenie-biznesu-01-tworzenie-wizji-naturalne-centrum-zdrowia-29072024-0900

Organizator

School of Creation®
Strona WWW
https://www.schoolofcreation.com/pl/contact

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00