Przerwa w pracy BIURA do 8.01.23r.

Telegram

Noworoczny Kurs Praktyka Soul Body Fusion®

Data

14 sty 2023
Minione

Czas

10:00 - 18:00

Soul Body Fusion® to prosta metoda dostępna dla każdego, która pomaga wznieść się na wyższy poziom świadomości. Wzmacnia intuicję i sprawia, że duchowe i fizyczne aspekty są w nas jeszcze bardziej ze sobą połączone.

 

Wszystkie odpowiedzi są w nas – tak mówi wielu nauczycieli czy mistrzów duchowych. Tylko sztuką jest do nich dotrzeć. Aby usłyszeć głos swojego serca czy też głos swojej duszy należy wyciszyć rozgorączkowany umysł. I to dla współczesnego człowieka jest nie lada wyzwaniem. Nasz umysł jest wypełniony różnymi przekonaniami, wzorcami z przeszłości, głosami naszych rodziców, nauczycieli ze szkoły, doradców. Gdy będziemy tylko go słuchać może się okazać, że nigdy tak naprawdę nie usłyszymy siebie. I w tym pomaga praktyka Soul Body Fusion®.

Czym jest Soul Body Fusion®?
Soul Body Fusion® to prosta metoda dostępna dla każdego, która pomaga wznieść się na wyższy poziom świadomości. Wzmacnia intuicję i sprawia, że duchowe i fizyczne aspekty są w nas jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu możemy mieć lepszy dostęp do najwyższej mądrości, która jest w nas. Pozostawiamy za sobą lęk i ograniczenia naszego umysłu oraz wznosimy się na taki poziom świadomości, gdzie miłość, harmonia i spokój są naszym naturalnym stanem bycia. Kiedy sprowadzamy wyższą świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie. Wtedy połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne.

 

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA WARSZTACIE

 

W jaki sposób mogę jeszcze bardziej połączyć się ze swoją duszą?
Jak rozpoznać głos swojej duszy/ serca w odróżnieniu od głosu umysłu/ Ego?
Czym jest ścieżka duszy? I jak mogę nią iść?
Jak mogę doświadczyć jeszcze większej integracji duszy i ciała?
W jaki sposób ta integracja może się przełożyć na moje życie codzienne?Czy można wykonywać fuzje zwierzętom/ miejscom/ sytuacjom?

 

Ukończenie Certyfikowanego Kursu Praktyka Soul Body Fusion® uprawnia do prowadzenia indywidualnych sesji SBF, również jako element pracy zawodowej. Absolwenci Kursu otrzymują międzynarodowy Certyfikat Praktyka Soul Body Fusion®. 

 

KIEDY: 14.01.2023 (sobota), godz. 10.00-18.00 z godzinną przerwą na lunch

KOSZT:

Promocja: do 14 grudnia 400 zł
Cena od 15 grudnia: 450 zł
Powtarzający: -50%

INNE: na warsztat warto ubrać się wygodnie i przygotować notes do pisania oraz wodę do picia

ZAPISY: kontakt@kasiagwiazdowska.com

Organizator

Katarzyna Gwiazdowska
Telefon
+48 506 299 187
Email
kontakt@kasiagwiazdowska.com
Strona WWW
https://kasiagwiazdowska.com/

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00