Przerwa w pracy BIURA do 8.01.23r.

Telegram

Prowadzą

 • Agnieszka Ornatowska
  Agnieszka Ornatowska

  Od zawsze chciałam pomagać ludziom. Inne małe dziewczynki marzyły, aby zostać aktorkami, ja marzyłam o byciu psychologiem
  Jeszcze w szkole podstawowej z wypiekami na twarzy czytałam książki Antoniego Kępińskiego, potem w liceum byłam w klasie o profilu psychologiczno-pedagogicznym (tak, tak — przez jakieś cztery lata w naszym szkolnictwie istniał taki profil ) i w końcu dostałam się na wymarzone studia.

 • Lech Dębski
  Lech Dębski

  Nazywam się Lech Dębski, z wykształcenia jestem lekarzem, z drugim stopniem specjalizacji w psychiatrii. Po ukończeniu studiów zostałem na uczelni, pracując jako asystent w II Klinice Chorób Psychicznych Akademii Medycznej w Gdańsku. W trakcie mojej pracy zainteresowałem się psychoterapią, zwłaszcza terapią Gestalt i pracą z ciałem. Uczyłem się w różnych ośrodkach, takich jak Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Psychiatrii i Neurologii czy Instytut Psychologii Zdrowia. Byłem też współzałożycielem Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii, najstarszej tego typu prywatnej placówki na terenie Gdańska.

NLP TRENING TRENERSKI

Data

24 - 28 sty 2024

Czas

10:00 - 18:00

29.11/3.12.2023 – pierwszy zjazd

24/28.01.2024 – drugi zjazd

 

Jeżeli:

 – dopiero planujesz lub już prowadzisz prezentacje/ szkolenia i chcesz to robić jak najlepiej

– chcesz pozbyć się wszelkiego lęku, stresu i napięcia oraz czuć się doskonale występując przed innymi

– chcesz nauczyć się sprawiać, żeby Twoja publiczność z zapartym tchem słuchała każdego Twojego słowa

– chcesz poznać cały warsztat pracy trenera

chcesz zdobyć umiejętności potwierdzone certyfikatem na szkoleniu prowadzonym przez doświadczonych trenerów, którzy szkolili większość osób uczących NLP w Polsce.

 

…To zapraszamy na nasz Trening Trenerski!

 

To wyjątkowe szkolenie, na którym poza teorią jest:

– wiele praktycznych ćwiczeń,

– przygotowanie i prowadzenie krótkich tematycznych prezentacji,

– feedback od grupy i trenerów, który pomaga szybko podnieść poziom umiejętności,

a także istnieje możliwość przygotowania swojego własnego szkolenia na dowolny temat (nie tylko NLP, chociaż w tej wiedzy się specjalizujemy:-)

 

Poza tym można się nauczyć:

– zarządzać własnymi emocjami

– oraz emocjami Twoich słuchaczy,

– dowiedzieć się jak najskuteczniej przekazywać informacje

oraz poznać całe zaplecze zawodu trenera– od przygotowania szkolenia, poprzez marketing, logistykę, przeprowadzenie zajęć, aż do utrzymania serdecznych kontaktów z uczestnikami, którzy będą chcieli przychodzić na Twoje kolejne zajęcia!

 

To tylko 10 dni zajęć (w dwóch sesjach po 5 dni) po których każdy uczestnik będzie potrafił przygotować i przeprowadzić własne szkolenie, którym jego uczestnicy będą zachwyceni!

 

Program szkolenia jest bardzo intensywny i wymaga od uczestników pełnego zaangażowania, ale też daje konkretne umiejętności więc warto poświęcić swój czas i uwagę, żeby się nauczyć tego, co może uczynić Cię najlepszym trenerem i odnieść sukces w tym zawodzie!

 

Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników przygotowuje własną prezentację, która jest oceniania przez trenerów prowadzących; aby uzyskać certyfikat Trenera NLP należy jeszcze przygotować i przedstawić program własnego szkolenia oraz odbyć staż – czyli asystować na jednym z naszych szkoleń.

UWAGA! To szkolenie jest skierowane tylko do osób, które ukończyły trening z poziomu Mastera NLP i zastrzegamy sobie prawo wstępnej kwalifikacji osób chętnych, zatem zanim zapiszesz się na zajęcia, wyślij do nas maila na adres: instytut@nlp.pl swoje wstępne zgłoszenie z informacją gdzie i kiedy zostało przez Ciebie ukończone szkolenie Master NLP Certfication.

Organizator

Instytut Neurolingwistyki
Telefon
+48 512 388 017
Email
instytut@nlp.pl

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00