Telegram

Prowadzą

  • Lech Dębski

    Nazywam się Lech Dębski, z wykształcenia jestem lekarzem, z drugim stopniem specjalizacji w psychiatrii. Po ukończeniu studiów zostałem na uczelni, pracując jako asystent w II Klinice Chorób Psychicznych Akademii Medycznej w Gdańsku. W trakcie mojej pracy zainteresowałem się psychoterapią, zwłaszcza terapią Gestalt i pracą z ciałem. Uczyłem się w różnych ośrodkach, takich jak Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Psychiatrii i Neurologii czy Instytut Psychologii Zdrowia. Byłem też współzałożycielem Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii, najstarszej tego typu prywatnej placówki na terenie Gdańska.

  • Agnieszka Ornatowska

    Od zawsze chciałam pomagać ludziom. Inne małe dziewczynki marzyły, aby zostać aktorkami, ja marzyłam o byciu psychologiem
    Jeszcze w szkole podstawowej z wypiekami na twarzy czytałam książki Antoniego Kępińskiego, potem w liceum byłam w klasie o profilu psychologiczno-pedagogicznym (tak, tak — przez jakieś cztery lata w naszym szkolnictwie istniał taki profil ) i w końcu dostałam się na wymarzone studia.

NLP Master Practitioner

Data

23 - 29 paź 2023
Minione

Czas

09:00 - 17:00

Opłata

9,970.00 zł

Jeżeli masz już za sobą szkolenie z poziomu Praktyka NLP i wiesz, jak zmieniło ono Twoje życie to z pewnością masz ochotę na dalsze poznawanie i zastanawiasz się czym się różni Master Practitioner od kursu podstawowego NLP?

Nasz podstawowy trening na poziomie NLP Practitioner jest zaprojektowany tak, aby nauczyć uczestników wszystkich umiejętności i modeli tworzących NLP od czasów pionierskich, aż do najnowszych technik. I dlatego właśnie niektórzy zadają nam pytanie:

“Czego jeszcze możemy nauczyć się na treningu Master Practitioner NLP?”

albo: “Jeżeli Wasz podstawowy kurs (NLP Practitioner) jest taki obszerny i zawiera wszystko, to co jeszcze w takim razie pozostało do nauczenia się i zrozumienia?”

Odpowiedź brzmi: trening na poziomie Master Practitioner nie polega tylko na rozszerzeniu wiedzy (więcej technik, więcej umiejętności, więcej zastosowań) aczkolwiek uczymy tu wielu nowych technik i zastosowań. Na tym poziomie polega on na pogłębieniu rozumienia, uczeniu się używania technik i metod NLP w sposób bardziej symultaniczny, a co za tym idzie elegancki i jeszcze bardziej skuteczny. Innymi słowy na poziomie NLP Practitioner uczymy Cię modelu świata według NLP.

Na poziomie NLP Master Practitioner poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie NLP Practitioner, co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się też łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych. 

Master Practitioner jest treningiem, na którym uczysz się na wyższych poziomach logicznych, co oznacza, że każda technika NLP, którą znasz, staje się jeszcze skuteczniejsza.

Organizator

Instytut Neurolingwistyki
Telefon
+48 512 388 017
Email
instytut@nlp.pl

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00