Przerwa w pracy BIURA do 8.01.23r.

Telegram

Prowadzą

Moje granice – jak je rozpoznawać, czuć i chronić?

Data

29 wrz 2023

Czas

18:00 - 21:00

Opłata

250.00 zł
„Moje granice – jak je rozpoznawać, czuć i chronić?” to warsztat wykorzystujący metody świadomej pracy z ciałem poprzez ruch, aktywne metody pracy z grupą i elementy treningu mentalnego.
Podczas warsztatu zaprosimy Was do próby skontaktowania się z emocjami, jakie towarzyszą rozpoznawaniu, sprawdzaniu, stawianiu i poszanowaniu granic swoich i innych.
 
W doświadczeniach z ciałem i ruchem oraz w treningu emocji towarzyszących temu procesowi nauczymy się, jak się ze sobą kontaktować, aby te granice określać, zaznaczać i przy nich pozostawać.
Będzie czas na rozmowę i refleksję, a także dużo przestrzeni na skontaktowanie się ze swoim ciałem, które wie, co jest dla nas dobre, a co nam nie służy.
 
Dołącz do kameralnej grupy kobiet (maksymalnie 10) jeśli:
 
✅ czujesz w sobie potrzebę przyjrzenia się tematowi granic w swoim życiu
✅ ciekawi cię rozwojowa praca z ciałem poprzez ruch
✅ lubisz aktywne metodach pracy w grupie
✅ szukasz połączenia tego co w głowie, w myślach, w ciele i w emocjach
✅ potrzebujesz rozmowy i wymiany myśli z innymi osobami
 
Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu mailowego 😊
 
TERMIN: piątek, 29 września 2023, godz. 18.00 – 21.00 (3 godziny)
 
LOKALIZACJA: ul. Grażyny 15, sala Złota nr 118
 
INWESTYCJA: 250 zł, przy wpłacie do 15 września – 200 zł
 
ZAPISY:
Marta: msmagowicz@tlen.pl;
Justyna: ubranawsiebiepl@gmail.com
 
METODY PRACY:
aktywne, warsztatowe metody pracy z grupą oraz język ruchu w podejściu Laban/Bartenieff Movement System (LBMS) i rozwojowy aspekt terapii tańcem i ruchem (DMT), elementy treningu mentalnego i treningu zastępowania agresji (TZA), medytacja, wizualizacja.
 
PROWADZĄCE: Justyna Radecka i Marta Smagowicz
 
JUSTYNA RADECKA – trenerka mentalna i grupowa, trenerka umiejętności psychospołecznych (w trakcie Szkoły treningu i warsztatu psychologicznego w Ośrodku Intra w Warszawie), doradca do spraw wizerunku. Od kilku lat związana z organizacjami pozarządowymi – min. Centrum Praw Kobiet, Superolemodels, Pora na Seniora w Warszawie, Dress for Success w Londynie. Zaangażowana we współpracę z organizacjami działającymi w obszarze wspierania praw kobiet i przeciwdziałania izolacji osób starszych. Z wykształcenia filolożka, z zamiłowania działaczka na rzecz praw kobiet i orędowniczka dawania sobie prawa do wspaniałego życia. Ukończyła studia trenerskie w SWPS, stylizacji i wizerunku w British College of Styling w Londynie, humanistyczne na Uniwersytecie w Lozannie oraz lingwistyczne na UW. Od lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet w zakresie treningu mentalnego, a także spotkania i sesje indywidualne dla kobiet w zakresie zmiany garderoby i sposobu myślenia na temat własnego wyglądu.
 
MARTA SMAGOWICZ – trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem (Laban/Bartenieff Movement System i rozwojowe aspekty terapii tańcem i ruchem), trenerka umiejętności psychospołecznych (w trakcie Szkoły treningu i warsztatu psychologicznego w Ośrodku Intra w Warszawie). Uczestniczka Kursu Teatru Forum Fundacji Drama Way. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Związana z organizacjami pozarządowymi od ponad 20 lat, m.in. Stowarzyszenie Młodych Dziennikarzy Polis, Fundacja Batorego, Stowarzyszenie Amnesty International, Forum Darczyńców, Stowarzyszenie Boris. Zaangażowana w realizację projektów społecznych oraz we wsparcie organizacji działających w obszarze migracji, przeciwdziałania dyskryminacji i zdrowia psychicznego. Z wykształcenia i zamiłowania iranistka.

Organizator

Marta Smagowicz
Email
msmagowicz@tlen.pl

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00