Przerwa w pracy BIURA do 8.01.23r.

Telegram

Prowadzi

Kurs Miednica Podstawa Ciała – ujęcie osteopatyczne

Data

14 - 15 maj 2023

Czas

10:00 - 18:00
Zapraszamy na Kurs Miednica Podstawa Ciała w ujęciu osteopatycznym w połączeniu z technikami rozluźnienia powieziowo – mięśniowego.
Przeciążenia związane ze współczesną cywilizacją, wiele godzin spędzonych przed komputerem, prowadzą nieuchronnie do zaburzeń czynności układu ruchu. Objawia się to ograniczeniem zakresu ruchu, połączonym często z dotkliwym, często przewlekłym bólem oraz utratą funkcji narządu ruchu.
Symetryczne ułożenie miednicy jest kluczem dla fizjologicznie działającego aparatu ruchu .Jednym z najczęstszych nieprawidłowych wzorców w miednicy jest jednostronne jej zrotowanie Dysfunkcji tej towarzyszy zwiększone napięcie mięśnia lędźwiowo – udowego, po stronie dysfunkcji. Chronicznie napięty mięsień lędźwiowo – udowy będzie powodował osłabienie mięśnia prostego brzucha. Jest to jedna z wielu dysfunkcji, które mogą dotyczyć miednicy.
Kurs obejmuje anatomie miednicy i 30 różnych technik i testów, które uczą jak rozpoznawać i różnicować dysfunkcje osteopatyczne miednicy i jak je korygować. Oraz techniki rozluźnienia powięziowo-mięśniowego.
Opracowanie Bożena Przyjemska.
Prowadzenie Małgorzata Matysiak.
Cena kursu 2000 zł.
Aby zostać wpisanym na listę uczestników należy wpłacić zaliczkę 300. Konto bankowe podam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Dla osób, które wpłaca całą należność do 30 sierpnia cena promocyjna 1850 zł.

Organizator

Małgorzata Matysiak
Telefon
+48 501 431 739
Email
kursy_ tck@o2.pl

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00