Telegram

Prowadzi

  • Agnieszka Wyszyńska-Paluch

    Licencjonowana Naturoterapeutka, absolwentka GWSP w Chorzowie, psychodietetyk, Certyfikowana trenerka jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method, akupunkturzystka twarzy, specjalistka w zakresie pielęgnacji cery opartej o właściwą dietę, ćwiczenia jogi twarzy oraz naturalną pielęgnację, które na zasadzie synergii wpływają na opóźnianie procesów starzenia się skóry. Autorka artykułów o tematyce healthy-aging, właścicielka BioMedSkin.

Kurs intradermalnej biorewitalizacji skóry

Data

25 - 26 mar 2023
Minione

Czas

10:00 - 18:00

Opłata

3,500.00 zł
Kurs intradermalnej biorewitalizacji skóry
Szkolenie w oparciu o techniki akupunktury kosmetycznej skupia się na poznaniu technik zastymulowania procesów naprawczych na poziomie skóry, celem redukcji blizn, zmarszczek czy przebarwień.

Kurs Intradermalnej biorewitalizacji skóry to szkolenie w oparciu o techniki akupunktury kosmetycznej. Skupia się na poznaniu technik zastymulowania procesów naprawczych na poziomie skóry, celem redukcji blizn, zmarszczek czy przebarwień.

Zakres szkolenia
Podczas szkolenia nauczysz się jak w sposób bezpieczny pracować z technikami pinezkowania aby aktywować odnowę komórkową skóry. Intradermalna biorewitalizacja skóry polega na wkłuwaniu malutkich igiełek w miejsca, gdzie widoczne są zmarszczki czy bruzdy, blizny oraz przebarwienia.

Procesy naprawcze na polu pracy z akupunkturą kosmetyczną, zostały udowodnione wieloma badaniami. Niektóre z nich to te w zakresie redukcji:

– przebarwień

– zmarszczek

– blizn potrądzikowych.

Udział w kursie nie wymaga znajomości zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, z uwagi na to, że techniki intradermalnej biorewitalizacji skóry, polegają tylko i wyłącznie na pracy z warstwą środkową skóry. Nie pracuje się na meridianach.

Szkolenie trwa 3 dni i podzielone jest na 4 moduły.

Moduł on-line
Teoria:
Podstawy bezpieczeństwa pracy z przerywaniem ciągłości skóry (BDO, kwalifikacje, regulacje prawne).

Ważne informacje w zakresie optymalizacji efektów zabiegu (odżywianie i suplementacja).

Moduł stacjonarny w podziale na obszary tematyczne
Redukcja zmarszczek
Z wiekiem fibroblasty, czyli komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny, nie działają już tak aktywnie. Według badania z 2019 r. „Kolagen, który jest głównym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej (ECM), ulega fragmentacji a jego całkowita ilość spada”. Badania wskazują również na spadek zawartości włókien elastynowych w starzejącej się skórze. Obniżenie poziomu funkcjonalnych składników skóry, takich jak kolagen i elastyna, powoduje pojawienie się cech starzenia, takich jak zmarszczki czy zmniejszona elastyczność. Zabieg intradermalnej biorewitalizacji skóry jest w stanie poruszyć i zaktywować  zdegradowaną tkankę łączną twarzy. W rezultacie twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd.

Zabieg polegający na mikronakłuciu intradermalnymi igłami powoduje mikrourazy skóry. Podskórne uszkodzenie igłą intradermalną pobudza naturalną odpowiedź immunologiczną skóry do naprawy mikrourazów. W efekcie łagodnieją drobne linie i zmarszczki.Terapia blizn
Podczas sesji akupunktury skóra jest nakłuwana maleńkimi igłami, przez co reaguje szybko, przyspieszając gojenie się ran. Rozbijane są zwłóknienia aktywowane są procesy regeneracjyjne tkanek. Przynosi to korzyści w przypadku redukcji blizn, w tym blizn potrądzikowych. Zabiegi intradermalnej biorewitalizacji skóry są również w stanie fizycznie rozbić niektóre nagromadzone zwłóknienia i zrosty, które mogą towarzyszyć obszarom z bliznami.

intradermalna biorewitalizacja skóry

Redukcja przebarwień
Sam zabieg polega na zastymulowaniu miejscowego stanu zapalnego, celem poprawy krążenia krwi, pobudzenia procesów regeneracyjnych, tak aby wpłynąć na lepszy metabolizm komórek skóry. Skuteczność akupunktury kosmetycznej w leczeniu przebarwień wynosi 87-96%.Termin i miejsce szkolenia

Warszawa, Grażyny 15, Naturalne Centrum Zdrowia

Termin szkolenia: 24- 26 marca 2023

Czas trwania modułu on-line 1 dzień

24 marca w godzinach 10.00-14.00

Czas trwania modułu stacjonarnego 2 dni

25 marca w godzinach 10.00-18.00

26 marca w godzinach 10.00-18.00

Cena szkolenia 3 500,00 zł w tym zaliczka 500,00 zł która stanowi potwierdzenie rezerwacji miejsca.

W cenie materiały szkoleniowe oraz igły intradermalne.

Rezerwacja miejsc pod nr tel: 502 604 568 lub pod adresem akademia@biomedskin.pl

Organizator

BioMedSkin
Telefon
+48 502-604-568
Email
biuro@biomedskin.pl
Strona WWW
https://www.biomedskin.pl/

biomedskin

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00