Przerwa w pracy BIURA do 8.01.23r.

Telegram

Kundalini Shakti Yoga

Data

27 wrz 2023

Czas

18:30 - 20:00

Zapraszam Cię na cykl inspirowany programem I AM A WOMAN, w którym będziemy dotykać różnych aspektów i wymiarow Kobiecości. Będziemy doświadczać, eksplorować i obejmować je w sobie, by przejawiać się w naszej Pełni.
„Kobieta jest Shakti” jak mawiał Yogi Bhajan, mistrz Kundalini Jogi, dzięki któremu ta tradycja przywędrowała do zachodniego świata. Shakti oznacza pierwotną siłę kreacji, stwórczą moc Wszechświata.


Gracja Boga, Boska, Boginiczna to określenia używane w Kundalini Jodze dla opisania istoty kobiecej mocy. Kobiece ciało, będąc kanałem dla Boskiej kreacji, jest zdolne do tworzenia, podtrzymywania i wydania na świat życia.


Nasz system nerwowy jest 11 razy silniejszy, niż mężczyzny. Kobieta jest jednocześnie wrażliwa i silna. To pozwala nam cierpliwie znosić trudy ciąży, porodu, połogu i macierzyństwa. Półkule mózgowe kobiety lepiej ze sobą współpracują, co daje nam pełniejszy obraz rzeczywistości. Umysł kobiety jest sześciościeżkowy, dzięki czemu możemy z powodzeniem angażować się jednocześnie w wiele aktywności. To dar od Natury, by kobieta mogła troszczyć się o dzieci, rodzinę i dom.


Kobieca biegunowość oscyluje pomiędzy dwoma aspektami: kobiety (Shakti) – pięknej, zmysłowej, kochanki, dzikiej, czujnej, bezpośredniej i matki (Bhakti) – opiekunki i karmicielki, troskliwej, obdarowującej i wybaczającej.
Aura, Ciało Promienne i Subtelne kobiety są 16 razy silniejsze niż mężczyzny. Kobieca dusza ma zdolność zestrojenia się z Boskością dzięki intuicji. Kiedy kobieta jest zrelaksowana, w naturalny sposób używa intuicji – tej najszybszej i najmniej skażonej części umysłu.


Tysiąclecia patriarchatu i wzorce zachodniej kultury konsekwentnie odcinały kobietę od jej pierwotnego Źródła, pozbawiając nas naturalnego poczucia pewności siebie, wartości i mocy. Nasze fizyczne, energetyczne i duchowe zasoby były wykorzystywane bez oddania należnego nam szacunku i czci. Dbanie o te zasoby było uznawane za herezję lub w najlepszym wypadku za egoizm.


Kundalini Joga oferuje kobietom holistyczną ścieżkę rozwoju, obejmującą ciało, umysł i duszę. Pozwala poznać te aspekty w sobie w drodze praktycznego doświadczenia, rozwinąć je i zintegrować, aby kobieta mogła powrócić do swojej Natury (Shakti), odzyskać wiarę w swoje możliwości kreacji i połączyć się z Wyższą Świadomością.


Dzięki praktyce pozycji ciała (asan) uwalnia się ono od toksyn, napięcia i stłumionych emocji. Staje się elastyczne, sprawne, silne, pełne witalności i gracji. Joga relaksuje, uspakaja oraz wzmacnia i regeneruje a zatem odmładza kobiece ciało. Pomaga zrównoważyć aspekty Shakti i Bhakti, wpływające na wiele obszarów życia. Medytacje i mantry wzmacniają pole sensoryczne, intuicję, dają jasność umysłu i możliwość postrzegania rzeczywistości dokładnie taką, jaka ona jest. Kundalini, energia duchowa drzemiąca u podstawy kręgosłupa zostaje przebudzona i wznosi się poprzez poszczególne czakry, aż do Korony, dzięki czemu Kundalini Joga prowadzi do poszerzenia świadomości.
Kobieta praktykując Kundalini Jogę odbywa swoistą Duchową Podróż do swojego wnętrza, poprzez uczenie się i poznawanie własnego ciała, odkrycie umysłu, jego natury, poprzez zdolność do wyrażania siebie i ekspresji, aż po otwarcie się na odczuwanie błogości. Podróż ta pozwala rozwinąć akceptację i miłość do samej siebie, prowadząc do odkrycia kobiecej promienności będącej naturalnym potencjałem każdej kobiety. Kundalini Joga pomaga kobiecie odkryć w sobie Naturę Bogini, dzięki której każda kobieta staje się pełna, pewna siebie i całkowicie spełniona. Uwieńczeniem tej Duchowej Podróży jest doświadczenie Jedności, w którym opada iluzja oddzielenia a największa tęsknota duszy zostaje zaspokojona w Połączeniu ze Wszystkim – Co – Jest.


Praktyka w grupie kobiet daje niepowtarzalne doświadczenie grupowej energii, która wspiera, wzmacnia i transformuje. To doświadczenie Siostrzeństwa w mocy Shakti i Bhakti.


Każdą sesję zaczynamy od tańca, żeby obudzić Shakti. Korzystamy też z jego uzdrawiających właściwości, by nawiązać głębszy kontakt z ciałem, odkryć i poczuć ukryte w nim blokady i uwalniać je, pozwalając zgromadzonym w tych miejscach emocjom odejść z wdzięcznością. Dzięki tej praktyce otwieramy przestrzeń dla pracy z ciałem i umysłem w oparciu o starożytną wiedzę i sprawdzone praktyki Kundalini Jogi, podnoszące nasze wibracje i energię oraz poszerzające świadomość.

 

Prowadząca:
MUni Lion Rosalia (Meherbani Kaur)
nauczycielka certyfikowana przez Kundalini Research Institute. Uczy od 2010r.
Terapeutka holistyczna, coach ACC ICF i trener rozwoju osobistego, facylitatorka medytacji OSHO.
Praktykuję różne ścieżki rozwoju świadomości od 2001 roku: Zen, Mindfulness, taniec 5 Rytmów i Movement Medicine, Tantrę i praktyki szamańskie.
Przyjęłam inicjacje Munay-Ki (energia Miłości) i Bogini oraz Aktywację 22 Czakr i 12 Nici DNA. Jestem praktykiem Soul Body Fusion.
Przywracanie kobietom ich mocy i budzenie Boskiej Kobiecości na Ziemi jest moją pasją i ważnym obszarem życiowej misji.

Uwielbiam patrzeć, jak rozkwitacie! 

Inwestycja: 55-66 zł (jak czujesz, na ile Cię stać)
Karnet miesięczny: 10% rabatu od wybranej kwoty
Jeśli chcesz uczestniczyć we wspólnej praktyce, a masz trudności finansowe, proszę, skontaktuj się ze mną i zaproponuj kwotę, którą możesz zapłacić bez stresu. 

Informacje i zgłoszenia:
muliro@munilionrosalia.eu
tel. 506 068 362

Więcej o mnie na stronie:

https://munilionrosalia.eu

Następne wystąpienie

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00