Przerwa w pracy BIURA do 8.01.23r.

Telegram

Prowadzi

  • Agnieszka Ornatowska
    Agnieszka Ornatowska

    Od zawsze chciałam pomagać ludziom. Inne małe dziewczynki marzyły, aby zostać aktorkami, ja marzyłam o byciu psychologiem
    Jeszcze w szkole podstawowej z wypiekami na twarzy czytałam książki Antoniego Kępińskiego, potem w liceum byłam w klasie o profilu psychologiczno-pedagogicznym (tak, tak — przez jakieś cztery lata w naszym szkolnictwie istniał taki profil ) i w końcu dostałam się na wymarzone studia.

CUD-owna kobieta

Data

17 - 18 cze 2023

Czas

09:00 - 18:00

CUD-owna kobieta

czyli jak odzyskać jedność ciała, umysłu i duszy

Szkolenie Warszawa 17-18 czerwca 2023

  

Droga Kobieto 🙂

Czy zdajesz sobie sprawę, że z racji istnienia na tej planecie jesteś CUD-em, czyli wielowymiarową istotą składającą się z ciała, umysłu i duszy?

Jednakże w naszym świecie jest tak, że współczesna edukacja i kultura skupia nas tylko na wymiarze ciała wskazując, że ma ono być wiecznie młode i piękne, więc trzeba się tylko skupiać na odpowiedniej diecie, ćwiczeniach i pielęgnacji; natomiast szeroko rozumiana psychologia skupia się tylko na wymiarze umysłu kierując uwagę w stronę analizy własnych myśli, emocji i zachowań; a wymiar duchowości mówi tylko o energii, która należy oczyszczać i utrzymywać w jak najwyższych wibracjach.

Mało jest natomiast wiedzy, która pokazuje ważność tych trzech wymiarów oraz podaje skuteczne metody, aby o nie dbać i wprowadzić współpracę oraz harmonię pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Dlatego właśnie zdecydowałam się przygotować szkolenie „CUD-owna kobieta”, aby przedstawić syntezę wiedzy dotyczącą tych trzech wymiarów i pokazać, jak możesz odzyskać połączenie pomiędzy nimi i stać się wreszcie wielowymiarową istotą, która potrafi korzystać z pełni swojej mocy.

Cena:

1470 zł brutto,

do 04.06.23 cena promocyjna 1070 zł brutto

dla pierwszych pięciu osób: cena 870 zł brutto

(cena obejmuje szkolenie, przerwy kawowe i podatek VAT; wyżywienie i zakwaterowanie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie)

Szkolenie poprowadzi:

Agnieszka Ornatowska -psycholog, certyfikowany Trener NLP, doświadczona hipnotyzerka, autorka książek – min.: „Struktura duchowości”, „Droga do wewnętrznej równowagi”, „Do wolności od negatywności” i innych.


Organizator

Instytut Neurolingwistyki
Telefon
+48 512 388 017
Email
instytut@nlp.pl

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00