Telegram

Prowadzi

  • Lech Dębski

    Nazywam się Lech Dębski, z wykształcenia jestem lekarzem, z drugim stopniem specjalizacji w psychiatrii. Po ukończeniu studiów zostałem na uczelni, pracując jako asystent w II Klinice Chorób Psychicznych Akademii Medycznej w Gdańsku. W trakcie mojej pracy zainteresowałem się psychoterapią, zwłaszcza terapią Gestalt i pracą z ciałem. Uczyłem się w różnych ośrodkach, takich jak Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Psychiatrii i Neurologii czy Instytut Psychologii Zdrowia. Byłem też współzałożycielem Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii, najstarszej tego typu prywatnej placówki na terenie Gdańska.

Akademia Hipnozy Konwersacyjnej

Data

26 - 28 maj 2023
Minione

Czas

10:00 - 18:00

„To nie są roboty, których szukacie” powiedział ze szczególną intonacją Obi Wan Kenobi, wykonując drobny ruch ręką. „To nie są roboty, których szukamy” odpowiedzieli imperialni strażnicy i pozwolili przejść poszukiwanym bohaterom sagi Wojny Gwiezdne.

Któż by nie chciał umieć wpływać na ludzi w ten sposób?  Kto nie chciałby umieć przekonać policjanta z drogówki by nie wlepił mandatu, urzędnika by pozytywnie załatwił sprawę, klienta by kupił produkt, który mu oferujesz, czy własne dziecko by nie brało narkotyków a zamiast tego przyłożyło się do nauki.

Niestety, moce rycerzy Jedi są poza naszym zasięgiem…

Czyżby?

Obejrzyj ten krótki film, pokazujący jak kanadyjski hipnotyzer unika otrzymania mandatu, stosując metodę dezorientacji świadomego umysłu zatrzymującego go policjanta:

KLIKNIJ TUTAJ!

 

Jest to przykład tzw. hipnozy konwersacyjnej, w której nie stosuje się indukcji hipnotycznych. Hipnoza konwersacyjna przypomina zwykłą rozmowę, tak, że osoba, z którą rozmawiasz nawet nie zdaje sobie sprawy że została zahipnotyzowana!

Teraz, zapraszamy na kolejną edycję kompleksowego szkoleni, które wyniesie twoje umiejętności przekonywania innych na zupełnie nowy poziom!

 

Szkolenie składa się z 4 części:

Faza 1- Podstawy hipnozy konwersacyjnej. Na tym dwudniowym szkoleniu nauczysz się sterować uwagą rozmówcy i wprowadzać go w hipnotyczny trans w czymś, co wygląda jak zwykła rozmowa! Więcej informacji o szkoleniu znajdziesz  TUTAJ!

Faza 2- Zaawansowana hipnoza konwersacyjna. Czy widziałeś błyskawiczne indukcje hipnotyczne, podczas których hipnotyzer mówi „śpij!”, a osoba hipnotyzowana momentalnie wchodzi w trans? Czy chcesz się nauczyć, jak to robić konwersacyjnie, podczas zwykłej rozmowy? Nauczysz się tego oraz wielu innych rzeczy na tym szkoleniu. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ !

Faza 3- Mistrzowska hipnoza konwersacyjna. Pełne trzy dni poświęcone Językowi Zakręcającemu Umysł. Nauczysz się, jak robić takie rzeczy jakie robił kanadyjski hipnotyzer który uniknął zapłacenia mandatu, dowiesz się jak błyskawicznie zmieniać przekonania i jak szeroko otwierać umysł rozmówcy na przyjęcie sugestii. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ !

Faza 4- Głęboka hipnoza konwersacyjna. Pierwsze takie szkolenie w Polsce, na którym nauczysz się jak przekształcić zwykłą rozmowę o niczym (small talk) w indukcję hipnotyczną, jak konwersacyjnie wywoływać zjawiska transowe, jak konwersacyjnie pracować na poziomie tożsamości, wartości i przekonań i wielu innych umiejętności. Niektóre z nich będą wychodziły poza szkolenie Jedi i niebezpiecznie ocierały się o ciemną stronę Mocy, więc warunkiem udziału są silne zasady etyczne uczestnika. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ !

Zajęcia prowadzi osobiście Lech Dębski, trener NLP, hipnotyzer i hipnoterapeuta zajmujący się hipnozą od przeszło 20 lat, certyfikowany Hipnotyzer Konwersacyjny, certyfikowany członek International Association of Professional Conversational Hypnotists.

Jeśli chcesz wziąć udział w całej Akademii Hipnozy Konwersacyjnej kliknij TUTAJ !

Organizator

Instytut Neurolingwistyki
Telefon
+48 512 388 017
Email
instytut@nlp.pl

Telefon kontaktowy

+48 601 610 169

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00