Przerwa w pracy BIURA do 8.01.23r.

chirurgia fantomowa

Metodą Nory Nix

Czym jest Chirurgia Fantomowa ?
Jest bezinwazyjną metodą wykorzystującą zjawisko, iż sama obserwacja cząstki elementarnej, zmienia jej stan fizyczny oraz faktu, że dzięki specyficznej budowie komórek żywych organizmów można programować ich funkcjonowanie nawet myślą. Dzięki temu odkryciu, stało się możliwe świadome zastosowanie aktualnej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej w leczeniu dolegliwości ludzkiego ciała, bez użycia specjalistycznego sprzętu medycznego. Dzięki pogłębieniu ludzkiej wiedzy, o jej przydatności świadczą zarówno wyniki terapii, jaki współczesne badania naukowe. Chirurgia Fantomowa, jest również znana jako chirurgia kwantowa, czy też jako operacje fantomowe.
Operacje fantomowe

Podczas operacji fantomowej, obserwatorem rzeczywistości jest terapeuta, który widząc chore tkanki, świadomie wpływa na ich stan, powodując przywrócenie właściwego, zdrowego wzorca ich funkcjonowania, tak zwanego fantomu, czasem zwanego planem, po angielsku określanym jako “blueprint”. U osoby z dolegliwościami, zmiana wzorca (fantomu) jest tak duża, że przekłada się na objawy fizyczne. Kiedy zmiana wzorca, czyli fantomu jest niewielka, osoba odczuwa np. okresową dolegliwość bólową, ale rutynowe badania diagnostyczne nie wykazują zmian fizycznych. Terapeuta ( chirurg fantomowy ), usuwa skutki działania silnego bodźca fizycznego lub psychicznego stresu, który zawsze przyczynia się do powstania zmian w stanie informacyjnego wzorca, według którego funkcjonują narządy. Przywrócenie prawidłowego zapisu wzorca – fantomu, charakterystycznego dla każdego z nas, znacznie przyspiesza powrót do zdrowia. Wiadomo, że komórki w organizmie są wymieniane na nowe wielokrotnie w ciągu życia, a wiele z nich jest regenerowane w ciągu tygodni, dni a nawet godzin.  Dzięki powyższym działaniom, tworzące się komórki mają możliwość odnawiania się, bez powielania “błędów” spowodowanych zniekształconym w stosunku do oryginału wzorcem. Zatem, po przywróceniu prawidłowego zapisu wzorca, organizm ma możliwość pełnej i szybkiej regeneracji własnymi siłami.

Terminy kursów

Wybierając termin pierwszej części, proszę zwrócić uwagę na termin drugiej, integralnej części danego kursu.

Plan zajęć

Piątek: 10.00-18.30

Sobota: 10.00-18.30

Niedziela: 10.00-18.00

 

Sala: 118, I piętro

w Naturalnym Centrum Zdrowia

 

Kurs jest dwuczęściowy.

Obie części, mają ten sam plan godzinowy zajęć.

Prowadzą:

Dorota i Mariusz Jarymowicz

Jeśli jesteś na tej stronie oznacza to, że zainteresował Cię temat Chirurgii Fantomowej.

To wspaniale!

Ze względu na specyfikę metody, pragniemy z Tobą porozmawiać telefonicznie. To pomoże nam poznać się wzajemnie i upewnić, że oferta Akademii Chirurgii Fantomowej jest właściwą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jeśli podczas rozmowy, okaże się że jest to właściwy kurs dla Ciebie, otrzymasz maila z danymi do zalogowania się na stronę Akademii Chirurgii Fantomowej, gdzie jest  formularz zgłoszeniowy oraz informacje praktyczne i ceny oraz formy płatności.

Aby skontaktować się z nami po raz pierwszy, wyślij formularz pierwszego kontaktu.
FORMULARZ PIERWSZEGO KONTAKTU

Dla osób, które jeszcze nie otrzymały hasła

Dostęp do stron Akademii Chirurgii Fantomowej

Jest chroniony hasłem odrębnym dla strony KURSU i PRAKTYK

KURS CHIRURGII FANTOMOWEJ

Aby przejść do strony Akademii Chirurgii Fantomowej z pełnym opisem kursu, użyj przycisku z napisem Kurs CHF.

PRAKTYKI CHIRURGII FANTOMOWEJ

Aby przejść do strony Akademii Chirurgii Fantomowej z pełnym opisem dotyczącym warsztatów doszkalających, użyj przycisku z napisem Praktyki CHF.

Telefon kontaktowy

+48 784 354 031

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku

W godzinach: 10.0018.00